1500-2000 TL telefon önerisi

Bütçe
1500 TL

shiedascythe

Hectopat
Mevcut ekonomide 1500-2000 TL bandında güzel bir şeyler arıyorum. Kamera takıntım yok, yani çok güzel olsun diye çok araştırmam. Hafızası 32 GB olsa iyi olur. Telefon RAM'lerinden pek anlamıyorum, kasmaması falan önemli ama. Uzun süre kullanabilmek istiyorum, idarelik olmasın. Elimdeki telefon şu an Huawei Y5 2019, 3 yıl önce eski Sony telefonum (o bile 6 yıl falan dayanmıştı :D) paramparça olduğu için sıfır olarak almıştım. Son zamanlarda dokunmatiği ve şarj süresi sıkıntı çıkarmaya başladı, bir süredir uygulamalarda da kasıyordu zaten.

Yaptırın demeyin çünkü yaptırmaya kalksam telefonun ücretinden fazla masraf çıkacak. Cebimde 1500 TL para var, eğer güzel bir şeyler önerebilirseniz biriktirip bütçeyi 2200 kadar yükseltebilirim. Daha güzel bir şeyler varsa da elimdeki telefonu satmayı düşünüyorum zaten.

@shiedascythe Sayın kullanıcı, acaba ironi mi yapıyorsunuz? Bilmediğimden, anlamadığımdan soruyorum. Çünkü eğer o isteklerle bunu yazıyorsanız piyasaya hiç bakmamış olabilirsiniz. Üzülerek söylüyorum ve sizi de kırmak istemiyorum. Eğer bir teknoloji mağazasına girip bakarsanız ya da elinizdeki telefondan bir mağazanın sitesine girip en düşükten itibaren filtrelerseniz en zayıf özellikli telefonun ne kadardan satıldığını görmüş olursunuz. Ortalama 5-6 bin lirayı sıfır telefon için gözden çıkarmak gerekir. Maddi durumunuz yazdığınız fiyata imkan tanıyorsa General Mobile candır. İyi telefon değildir ama günü kurtarır. Bakmanızı öneririm.

@shiedascythe Sayın kullanıcı, acaba ironi mi yapıyorsunuz? Bilmediğimden, anlamadığımdan soruyorum. Çünkü eğer o isteklerle bunu yazıyorsanız piyasaya hiç bakmamış olabilirsiniz. Üzülerek söylüyorum ve sizi de kırmak istemiyorum. Eğer bir teknoloji mağazasına girip bakarsanız ya da elinizdeki telefondan bir mağazanın sitesine girip en düşükten itibaren filtrelerseniz en zayıf özellikli telefonun ne kadardan satıldığını görmüş olursunuz. Ortalama 5-6 bin lirayı sıfır telefon için gözden çıkarmak gerekir. Maddi durumunuz yazdığınız fiyata imkan tanıyorsa General Mobile candır. İyi telefon değildir ama günü kurtarır. Bakmanızı öneririm.
İroni değil.

2. el piyasasına göz atacağım, teşekkürler.

Biraz daha para biriktirip Samsung A50 modeline bakabilirsiniz. Sanırım 2000TL bandında alınabilecek en iyi telefon Redmi Note 8 oluyor.

Geri
Yukarı