1500-2000 TL Telefon Önerisi

eğer kamera senin için çok önemliyse kesinlikle oppo a9 2020 almanı öneririm ama telefonun 2 k çözünürlüklü ekranı yok ve IPS LCD ekran tasarımı kullanıyor. huawei p30 lite bir diğer önerim kamerası gayet iyi ve ekranı 2k IPS LCD ekran tasarımına sahip. bu dediğim 2 telefonun da sar değeri makul seviyede. ve 2 telefon da çentili bi tasarıma sahip.

G5 modelinden bu fiyattaki telefonların kamerasına geçilmez bana göre. Bütçeyi yükseltmen gerekiyor.
Hocam anlamadım yani şimdi o kadar sene sonra bir sürü telefon çıktı bu telefon kadar ekranı veya kamerası yok mu? O zaman gidip sıfır bir lg g5 veya g6 alsam daha mı iyi olur? Hem fiyatları da çok düşük bu modellerin.
eğer kamera senin için çok önemliyse kesinlikle oppo a9 2020 almanı öneririm ama telefonun 2 k çözünürlüklü ekranı yok ve IPS LCD ekran tasarımı kullanıyor. huawei p30 lite bir diğer önerim kamerası gayet iyi ve ekranı 2k IPS LCD ekran tasarımına sahip. bu dediğim 2 telefonun da sar değeri makul seviyede. ve 2 telefon da çentili bi tasarıma sahip.
Sizce böyle yapsam mantıklı mı?

S7 Edge aradığınız özelliklerde işinizi görecektir, LG G6'da alınabilir ama LG G5'ten geçmeye değer mi ? Bence değmez, aradığınız özellikler belirttiğiniz bütçede yeni cihazlarda yok.

S7 edge almayı düşündüm ama şu kronik pembe çizgiden dolayı çekiniyorum açıkçası. g6 alsam daha iyi olur gibi. Sizin önerdiğiniz var mı eski telefonlardan? Yeni telefon meraklısı biri değilim. İşimi görsün yeter.

@eminilhan, o fiyat aralığında eski ve halen daha iyi olan cihazlardan Mate 10 Pro var, HTC 10 var, S6/S7'ler var, IOS tarafında A9 işlemcili cihazlar var (SE, 6S ve 6S Plus) (bu cihazlar 2K ekranlı değiller ama iyi cihazlar hepsi).
Sizin baktığınız LG G6 var ve yine LG tarafında LG V20'de iyi bir cihaz gibi duruyor.

S7 Edge ve G6 artık güncelleme almayacak telefonlar, Custom ROM atabilirsin elbette, bu işlerden anlıyorsan. Güncel telefon almak istiyorsan en mantıklı tercih Note 8 PRO gibi duruyor.

Eski telefonlardan V30 Plus var, isteklerini karşılar ama bu da güncelleme desteğini yitirdi.

Meizu 16TH modeli var hem güncel hem kamera olarak çok iyi bir cihaz ama maalesef bu model güncel olmasına rağmen Meizu firması telefonlarına güncelleme desteği sunmuyor.

@BERWAR, Güncelleme olmasa da gündelik kullanım olarak da oyunlar olarak da sıkıntı çekmez, eski cihazlardan halen güncelleme alan kalmadı (Custom ROM'lar ile değişir o tabi :) ).
Güvenlik güncellemeleri de veriliyor diye biliyorum ben (aylık olmasa da dönemsel olarak).

1200 tl ye g6 var. O fiyata bence çok güzel fakat gene de bilemiyorum. Makro kamerası olmadığı için gene ilgimi çekmiyor fazla. Mi note 8 pro alacağım sanırım bende o daha iyi gibi duruyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı