1500-2000TL arası Bluetooth kulak içi kulaklık önerisi

Dostum ilk sayfada attıklarımdan hangisini alırsan al pişman olmassın zaten.Hepsi kendini kanıtlamış kaliteli markalar ki gelen herkesin önerdiği kulaklıklar sende şahitsin.Edifier'den uzak durduğun sürece herhangi bir sıkıntı da yaşamassın.Tercih sana kalmış tabi fakat taotronics'e 1,5K verirsen gece uyuyamam haberin olsun :) o kulaklığın ederi o değil.Ben kaçar iyi geceler hepinize.
Aman hocam fişeklemeyinde...
Capsule 3 Pro güzel görünüyor, fiyatı da diğerlerine göre uygun aslında.

Dostum ilk sayfada attıklarımdan hangisini alırsan al pişman olmazsın zaten. Hepsi kendini kanıtlamış kaliteli markalar ki gelen herkesin önerdiği kulaklıklar sende şahitsin. Edifier'den uzak durduğun sürece herhangi bir sıkıntı da yaşamazsın. Tercih sana kalmış tabii fakat TaoTronics'e 1, 5K verirsen gece uyuyamam haberin olsun :) o kulaklığın ederi o değil. Ben kaçar iyi geceler hepinize.

Merak etmeyin hocam TaoTronics düşünmüyorum şu anlık 😃

iPhone marka telefonlarda Buds 2 uyumsuzmu çalışır?
Yani kullanırsınız ama çok zorlama olur. Wearable uygulaması var onun üzerinden ANC'sinden bir sürü özelliğine yönetiyorsunuz. O olmadıktan sonra sadece bluetooth ile bağlarsınız. E aldığınız ürünün özelliğini kullanamadıktan sonra anlamı kalmıyor ki. Samsung kullanan biri için de bence tek tercih ayrıca.

Ayrıca mikrofon kaliteleri de değişiyor bağlı telefona göre. Değmez o yüzden.

Soundpeats capsule 3 Pro. Kesinlikle bundan başkasını önermem. İnanılmaz derecede iyi bir bass gücü var. Tiz bass dengesi süper. Harbiden anlatılmaz derecede iyi. 1300 lira gibi bir şeydi Amazon'da güncel fiyatı. Kesinlikle ama kesinlikle öneriyorum başka bir şey almaman için seni fişeklerim. Bass sevdalısı biri olarak bu kulaklıkta 1500W subwoofer bass sistemi var diyebilirim. O derece iyi bir kulaklık.

Hocam ben Capsule 3 Pro önermiyorum. Bu kulaklıklarda kronik bozulma sorunu var, ortada hiçbir şey yokken bir anda kulaklığın biri ses vermemeye başlıyor ve sorunun çözümü de yok. Benim 2.5 ay içinde bozuldu ve çözüm için araştırdığımda birçok kişinin de aynı soruna sahip olduğunu gördüm; kimse bir çözüm bulamadı.

Hocam ben Capsule 3 Pro önermiyorum. Bu kulaklıklarda kronik bozulma sorunu var, ortada hiçbir şey yokken bir anda kulaklığın biri ses vermemeye başlıyor ve sorunun çözümü de yok. Benim 2.5 ay içinde bozuldu ve çözüm için araştırdığımda birçok kişinin de aynı soruna sahip olduğunu gördüm; kimse bir çözüm bulamadı.
Allah Allah çok garip gerçekten. 8 9 aydır kullanıyorum bir problem yaşamadım. Tabi bir seri vardır belki o seride kronik bir sorun vardır gibi gibi şeyler de olabilir ama 2.5 ayda bozulmuş olmasına üzüldüm sizin adınıza :(

Allah Allah çok garip gerçekten. 8 9 aydır kullanıyorum bir problem yaşamadım. Tabii bir seri vardır belki o seride kronik bir sorun vardır gibi gibi şeyler de olabilir ama 2.5 ayda bozulmuş olmasına üzüldüm sizin adınıza :(

Bende bahsettiğiniz gibi düşündüm fakat birçok kişi de gördüm sorunu. Bende üzülmüştüm fakat garanti için Amazon'a yazınca sağ olsun direkt iade aldılar :)

Geri
Yukarı