1500-2000TL oyuncu koltuğu tavsiyesi

Bir kaç ay öncesine kadar 1400-1500TL civarıydı fakat hala önerebileceğim bir koltuk. Ayrıca renk seçenekleri de gayet güzel.

Eğer bütçeniz yetmez ise bu iki koltuğu da önerebilirim belki.

Birkaç ay öncesine kadar 1400-1500TL civarıydı fakat hala önerebileceğim bir koltuk. Ayrıca renk seçenekleri de gayet güzel.

Eğer bütçeniz yetmez ise bu iki koltuğu da önerebilirim belki.

XDrive'dan öneri alabilir miyim? aynı şekilde 180-190 boy'a kadar destekleyen olursa sevinirim. attığınız ürünlere baktım exvega noname marka pek güvenemedim

XDrive'dan öneri alabilir miyim? aynı şekilde 180-190 boy'a kadar destekleyen olursa sevinirim. attığınız ürünlere baktım exvega noname marka pek güvenemedim
İsterseniz İnstagram sayfasına bakabilirsiniz. Genelde hikayelerinde kullanıcıların attığı hikayeleri paylaşıyorlar.

Bende kl-r88 var..idare ediyor...malzeme kalitesi çok iyi değil.ozellikle kolçak kısmı arıza cikariyor, yayı kırılıyor,kolu kırılıyor...iyi tarafıda şu,2 kere sıkıntı yaşadım,ikisindede rampage yetkili servisi ücretsiz parça gönderimi yaptılar.. müşteri hizmetleri güzel

xDrive Fırtına kullanıyorum , kumaş oyuncu koltuğu alıcaksanız deneyerek almanızı öneririm tanıştığım çoğu kişi kumaş koltukların rahatlığını beğenmiyor. 1700TL aldığım xDrive fırtına şuanda herhangi bir sıkıntısı yok yaklaşık 1,5 yıldır kullanıyorum. Rahatlık olarak rahat olduğunu söyleyebilirim ki ben 1.68 boyundayım koltuğun boyun desteğine ucu ucuna yetişiyorum yani boyun yastığını baya bir alta alıyorum kendimce. Fakat xDrive içinde oturma kısmı en geniş koltuk olduğundan dolayı ayaklarımı yukarı çekip rahatça oturabiliyorum :D sırf bunun için bu modeli tercih ettim.

1500-2000 TL vermektense Letgo veya benzeri platformlarda çok çok daha uygun ve kaliteli ürün bulabilirsin. Benimkisi biraz ürün tavsiyesi değil de fikir tavsiyesi oldu 😊

1500-2000 TL vermektense Letgo veya benzeri platformlarda çok çok daha uygun ve kaliteli ürün bulabilirsin. Benimkisi biraz ürün tavsiyesi değil de fikir tavsiyesi oldu 😊
Açıkcası ikinci el önermem ya , genelde koltukların 2.el satışında sürekli bir problem olduğu için satılıyor. Girin sahibindene yazın xdrive düzgün ürün az buçuk bulursunuz

xDrive fırtına kullanıyorum, kumaş oyuncu koltuğu alacaksanız deneyerek almanızı öneririm tanıştığım çoğu kişi kumaş koltukların rahatlığını beğenmiyor. 1700TL aldığım xDrive fırtına şu anda herhangi bir sıkıntısı yok yaklaşık 1,5 yıldır kullanıyorum. Rahatlık olarak rahat olduğunu söyleyebilirim ki ben 1.68 boyundayım koltuğun boyun desteğine ucu ucuna yetişiyorum yani boyun yastığını bayağı bir alta alıyorum kendimce. Fakat xDrive içinde oturma kısmı en geniş koltuk olduğundan dolayı ayaklarımı yukarı çekip rahatça oturabiliyorum :D sırf bunun için bu modeli tercih ettim.

3.5k olmuş be hocam :((

İkinci el ürünlere pek güvenemıyorum ya.

Geri
Yukarı