1500-2500 ₺ AMD Sistem Toplama

Alemos1

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Hayırlı cumalar ben AMD sistem toplamak istiyorum. Önceden bayağı araştırdım İntel alıcaktım ama bütçem kısıtlı olduğu için yeniden bi sistem toplayacağım. Gta 5 , Far Cry 4-3 vb gibi oyunlar oynamayacağım. Bütçe:1500 - 2500 ₺ arası. (Monitör dahil.)

Ne kadar fiyat uygun olursa o kadar iyi. H1Z1 , CS:GO , TrackMania vb oyunlar oynayacağım. Bir arkadaş 1900 ₺ AMD sisteme sahip bomba gibi bilgisayara sahip 3 yıl oldu birde alana.

Ara Toplam2.155,60 TL
Toplam KDV388,01 TL
Sepet Toplam Fiyatı2.543,61 TL
[TBODY] [/TBODY]
Bu bilgisayar ile alacağın her oyunu oynarsın. :D

Ara Toplam2.184,70 TL
Toplam KDV393,25 TL
Sepet Toplam Fiyatı2.577,95 TL
[TBODY] [/TBODY]
Bu ise AMD alternatifi illa AMD toplayacağım diyorsan.
Yalnız AMD işlemciler baya eskidi, şimdiden söyleyeyim.

Kusra bakma uğraştın o kadar ama monitör dahildi. Birde güncel bi sistem yapsan şu zamanda nerde İ5 4460 470 ₺. :D

Ekran kartını GTX 960 yapıp "BenQ RL2240HE 21.5" 1ms (Analog+DVI+HDMI) Full HD Led Gaming Monitör" alabilirsin.

Güncel zaten Sinerji'de öyle. :)

Verdiğin sistemi kaydettim sağlam bi sistem. Ama fiyatlar uçuk. Vatandan kampanyaları bekleyip toplarsak muhtesem olur.

image.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben önerimi yaptım. Vatan'dan kampanyaları bekleyene kadar baya bir zaman geçer yalnız. He birde 559 ₺ değil. Sepete eklediğiniz zaman ürünün fiyatı düşer Sinerji'de. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı