1500-2500 Lira Arası Telefon Önerisi

Mediatek işlemcili telefonlara bulaşma. 1-2 yıla kasmaya başlıyorlar ve genelde GPU olarak tatmin etmiyorlar. Ek olarak pili lıkır lıkır içerler, sonra ROM bulamazsın v.s.

Note 9S gayet güzel bir tercih.
Kronik sorunlu diye biliyorum. Bazılarında sorun güncelleme ile düzelmiş ve Realme 7 bulunmakta.

Bir işlemcide sorun yaşamış olmanız Realme 7'de sorun yaşayacağınız anlamına gelmiyor.

Eki Görüntüle 906869

4 dakika olarak Poco X3 önde, şarj süresi olarak Realme 7 30 dakika önde.

Eki Görüntüle 906870

Fanboy ilan edileceğimi tahmin etmiştim zaten ama insanları yanlış yönlendirmeyeceğim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Samotne Ciasteczka sırf daha fazla kişi önermeye başladı diye fikrinizi değiştirip karşı tarafı yanlış yönlendirmeyin.

Eki Görüntüle 906881

Kronik sorunlu diye biliyorum. Bazılarında sorun güncelleme ile düzelmiş ve Realme 7 bulunmakta.

Hocam bende şu an kullanıyorum kamerasının o kısmı tozu psikopat gibi çekmesi ve MIUI 12.0.3 ile ara yüzün takılması harici bir sıkıntı ile karşılaşmadım şu anda ama alabilecek olsa Realme 7 alsın bence arkadaş benim son limit 2500 olduğu için almıştım.

Hocam bende şu an kullanıyorum kamerasının o kısmı tozu psikopat gibi çekmesi ve MIUI 12.0.3 ile ara yüzün takılması harici bir sıkıntı ile karşılaşmadım şu anda ama alabilecek olsa Realme 7 alsın bence arkadaş benim son limit 2500 olduğu için almıştım.
Ben cihazı kullanmıştım, sonradan yenileme yapılmış sanırım, kamerası toz almıyormuş.

Geri
Yukarı