1500-2500 TL ekran kartı önerisi

Bütçe
1500-2500

Veli Şenel

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben AMD veya NVIDIA fanı değilim. En çok hangi ekran kartı bu bütçede işimi görür? Genelde oyun oynamak için kullanacağım. B450M-S2H anakart var. İşlemci olarak AMD Ryzen 3 3200G var. Güç kaynağı 600W. Sizce hangi ekran kartı benim işimi en iyi şekilde görür?

İkisinden birini seç beğen al bütçene göre. Uyum sorunu yaşamazsın. 2x8 GB RAM kullandığını varsayıyorum, 1x8 GB RAM kullanıyorsan düşük performans alırsın.

İkisinden birini seç beğen al bütçene göre. Uyum sorunu yaşamazsın. 2x8 GB RAM kullandığını varsayıyorum, 1x8 GB RAM kullanıyorsan düşük performans alırsın.

Konuyla biraz alakasız ama kullandığınız ekran kartından memnun musunuz? Aynısından alacağımda ısı değerleri,sürücü sorunları falan yaşadığınız oluyor mu?

Konuyla biraz alakasız ama kullandığınız ekran kartından memnun musunuz? Aynısından alacağımda ısı değerleri, sürücü sorunları falan yaşadığınız oluyor mu?

Sürücü sorunu hiç yaşamadım. Isı değerleri şöyle. Önü kapalı Corsair 275R kasa ile bu değerleri alıyorum videolardan bakabilirsin. Performans olarak da Ryzen 1500X ve 2x8 GB RAM ile bu FPS değerlerini alıyorum ortalama. Kayıttan sebep 5 FPS civarı düşüyor gerçi.

Sürücü sorunu hiç yaşamadım. Isı değerleri şöyle. Önü kapalı Corsair 275R kasa ile bu değerleri alıyorum videolardan bakabilirsin. Performans olarak da Ryzen 1500X ve 2x8 GB RAM ile bu FPS değerlerini alıyorum ortalama. Kayıttan sebep 5 FPS civarı düşüyor gerçi.

Cevap için teşekkürler abone olup izleyeceğim videolarınızı.

Yeni konular

Geri
Yukarı