1500-2500 TL ikinci el bilgisayar önerisi

Creat0r

Hectopat
Ben birkaç bilgisayar buldum, onların linklerini alta koyacağım siz de önerirseniz sevinirim. Bazı şartlarım var onlar 8 GB RAM ve Pentium olmaması çünkü ileride geliştirmem zor olacak. Oyun amaçlı istiyorum ve oynayacağım oyunlar Rainbow ve CS:GO gibi oyunlar. Şimdiden teşekkür ederim.
Linkler:

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam attığınız son sistem hepsinden iyi. Bir kere X5650'ye istediğiniz kartı takabilirsiniz ilerde. İşlemci upgrade'ine hiç ihtiyacınız olmayacak. R9 280X'e gelince de 1050Ti ile denktir. Bazı oyunlarda 280X bazısında 1050Ti öndedir. Ekran kartı da hiç sorun yaratmaz. Sadece DDR3 Ram'ler ikinci el piyasasından da kalkmadan 16 yapın o Ram'leri. Ömürlük sistem olur.

Ancak 16 Gb'a kadar destekliyor ileride yetersiz kalmaya başlarsa hem ram hemde anakart değişmek zorunda kalırım bu sorun yaratmaz mı?
16Gb Ram size oyun için 6-7 yıl yetecektir. Oyun ve yayın içinse 4-5 yıl rahat yeter. Bu süreler size yetmez mi?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı