1500-2500 TL Telefon Önerileri

Hangi redmi note modeli gerçek f/p ürünüdür ?

• Redmi Note 7

Oy: 1 6,3%
  • Redmi Note 8

Oy: 2 12,5%
  • Redmi Note 8 Pro

Oy: 13 81,3%

• Oy verenlerin toplamı
    16

0meqa

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler herkese öncelikle bildiğiniz üzere Xiaomi Redmi Note 8 Pro ve Note 8 Modellerini Piyasaya sürdü.

Note 7 - 1699 TL

Note 8- 2099 TL (Note 8 modellerinin garantisi ithalatçı garantili Xiaomi Türkiye garantili olanların fiyatı daha da fazla olabilir. )

Note 8 Pro - 2699 TL (Note 8 modellerinin garantisi ithalatçı garantili Xiaomi Türkiye garantili olanların fiyatı daha da fazla olabilir. )

Note 8 incelendiği zaman Note 7'ye göre ne gibi artıları var ben kağıt üzerinde baktım hemen hemen her şey aynı işlemcide ufacık bir fark var ve oda Note 7'deki çekirdek hızı ile kapanıyor. Note 7 ve Note 8 arasında Note 8 tercih etmek biraz saçma değil mi sizce 400 TL farka değer ne var ki?

Note 8 Pro ise cidden geliştirilmiş gerek tasarımı gerek su geçirmezliği kamerası işlemcisi falan her şeyiyle bayağı güzel ama bu seferde Redmi standartları için fazla bir para 2700 gibi bir meblağ,

Size sorum sizce bu 3 modelden F/P ürünü olan hangisidir Note 8 serisinin çıkması Note 7 fiyatlarını düşür mü veya 1 ay gibi bir süre sonra Note 8 Pro 2000 TL bandına düşer mi?

Bu arada Note 7'ye daha sıcak bakıyorum çünkü fiyat farkına değecek bir şey görmüyorum 8 ile arasında Pro modeline gelecek olursak o banda çıkıldığında 9T gibi modellerde giriyor işin içine.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler herkese öncelikle bildiğiniz üzere Xiaomi Redmi Note 8 Pro ve Note 8 Modellerini Piyasaya sürdü.

Note 7 - 1699 TL

Note 8- 2099 TL (Note 8 modellerinin garantisi ithalatçı garantili Xiaomi Türkiye garantili olanların fiyatı daha da fazla olabilir. )

Note 8 Pro - 2699 TL (Note 8 modellerinin garantisi ithalatçı garantili Xiaomi Türkiye garantili olanların fiyatı daha da fazla olabilir. )

Note 8 incelendiği zaman Note 7'ye göre ne gibi artıları var ben kağıt üzerinde baktım hemen hemen her şey aynı işlemcide ufacık bir fark var ve oda Note 7'deki çekirdek hızı ile kapanıyor. Note 7 ve Note 8 arasında Note 8 tercih etmek biraz saçma değil mi sizce 400 TL farka değer ne var ki?

Note 8 Pro ise cidden geliştirilmiş gerek tasarımı gerek su geçirmezliği kamerası işlemcisi falan her şeyiyle bayağı güzel ama bu seferde Redmi standartları için fazla bir para 2700 gibi bir meblağ,

Size sorum sizce bu 3 modelden F/P ürünü olan hangisidir Note 8 serisinin çıkması Note 7 fiyatlarını düşür mü veya 1 ay gibi bir süre sonra Note 8 Pro 2000 TL bandına düşer mi?

Bu arada Note 7'ye daha sıcak bakıyorum çünkü fiyat farkına değecek bir şey görmüyorum 8 ile arasında Pro modeline gelecek olursak o banda çıkıldığında 9T gibi modellerde giriyor işin içine.

Teşekkürler.
RedMi note 7 modelini kullanıyorum ara sıra arayüzde kasmalar mevcut. Telefon kötü değil fakat abartıldığı kadarda mükemmel değil.
+ Batarya Performansı
+ Kamera Performansı ( Renkleri tam doygun çekemiyor gün batımını çekeceğinizde soluk kalıyor biraz)
- Arayüzde rahatsız etmicek düzeyde kasmalar mevcut

Sizce IMEI kayıtlı garantisiz cihazlar alınır mı? Kullanan iki tanıdığım var memnunlarmış. Shiftdelete’nin felan telefonları temin ettiği kişilere bakıyorum arkadaşın fiyat aralığında Mi9t satıyorlar.

Xiaomi Mi A3 vs Redmi Note 7 vs Meizu Note 9 bunlardan hangisi daha mantıklı ?

Fiyatları aynı sebebiyle yazabilecek var mı ?

Meizu Note güncelleme sıkıntısı olan bir telefon.

Xiaomi Mi A3 HD+ ekran hariç güzel bir telefon.

Xiaomi Redmi Note 7 artık alınmamalı bence Xiaomi Redmi Note 8 modeli beklenmeli.
bu hafta içerisinde almam gerekiyor mi a3 ekran problemi çok yaratır mı ? yani amoled olması kurtarmaz mı sizce ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı