~1500₺ %60 veya TKL klavye önerisi

Bütçe
1500

efeaybi

Hectopat
Daha fazla  
Selam herkese. Yaklaşık 2 ay sonra Razer Huntsman mini almayı düşünüyorum ama sesinin beni biraz rahatsız edeceğini düşünüyorum. O yüzden Huntsman mini ye yakın fiyatı ve özellikleri olan %60'lık bir klavye önerebilir misiniz? TKL de olur.

Selam herkese. Yaklaşık 2 ay sonra Razer Huntsman mini almayı düşünüyorum ama sesinin beni biraz rahatsız edeceğini düşünüyorum. O yüzden Huntsman mini ye yakın fiyatı ve özellikleri olan %60'lık bir klavye önerebilir misiniz? TKL de olur.
Yurtdışından almayı düşünürseniz Royal Kludge RK61'e bakabilirsiniz. Ben de Razer Huntsman Mini ile arasında kalıp satın almıştım. Switchleri optik olmadığı ve hotswap olduğu için istediğiniz gibi modlayıp switch değiştirebilirsiniz.

Yurt dışından almayı düşünürseniz royal kludge RK61'e bakabilirsiniz. Ben de Razer Huntsman mini ile arasında kalıp satın almıştım. Switch'leri optik olmadığı ve hotswap olduğu için istediğiniz gibi modlayıp Switch değiştirebilirsiniz.

Pek modluyacağımı samıyorum alırım ve 2-3 yıl kullanırım olduğu gibi. Custom işine girersem çok masraf yaparım.

Yeni konular

Geri
Yukarı