1500₺ civarı koltuk önerisi

Bütçe
1500-1700

maraushi

Hectopat
Makaleler
18
Merhaba, daha çok böyle renkli değil de klas bir şey arıyorum, sade.
Odam oyuncu odası değil sadece ekipmanlar RGB o yüzden resimdekine benzer kaliteli bir şey arıyorum. Bütçeyi iyi bir şey ise yükseltebilirim.
Bot 1.82
Kilo 76.
Biliyorum bu fiyata pek ümit yok ama bütçe benim elimde değil...

Screenshot_20230331_225320_Trendyol.jpg

Merhaba, daha çok böyle renkli değil de klas bir şey arıyorum, sade.
Odam oyuncu odası değil sadece ekipmanlar RGB o yüzden resimdekine benzer kaliteli bir şey arıyorum. Bütçeyi iyi bir şey ise yükseltebilirim.
Bot 1.82
Kilo 76.
Biliyorum bu fiyata pek ümit yok ama bütçe benim elimde değil...

Eki Görüntüle 1722199
Deri ya da suni deri almayın da naparsaniz yapın :) kumaş yüzeyi olsun mutlaka.

O fiyata ofis koltuğu daha iyi olur. Ucuz etin yahnisi yenmez. @ikseroo öneri yapabilir.
Ofis koltuğu da olur. Önemli olan rahatlık, aralıksız 6 saat falan oynadığında ağrımasın. Mutfak sandalyesinden iyidir.
Aynen. Yazın çok kötü oluyor oturduğunda. Kumaş olsun oturduğu yer.
Deri ya da suni deri almayın da naparsaniz yapın :) kumaş yüzeyi olsun mutlaka.
Evet bend de zaten kumaş arıyorum, sandalye pencerenin karşısında olacağından deri tercih etmiyorum.

O fiyata ofis koltuğu daha iyi olur. Ucuz etin yahnisi yenmez. @ikseroo öneri yapabilir.
Yani bakındım. Pek bir şey bulamadım, attığı model kısa süre sonra çöker muhtemelen. Ofis koltuğu bakması daha iyi olur. iclalofis Ofis Sandalyesi Fileli Yönetici Müdür Koltuğu Döner Sandalye Fileli Sandalye Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Şöyle modeller var, hangisi alınır tartışılır gibi. 6 saat ne yaparsan yap yine belin ağrır gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı