1500₺ kablosuz fare önerisi

Bütçe
1500
En iyilerden biri bile değil. Sizin fikriniz de önemli değil. Özellikleri belli, incelemeleri, testleri belli. Okumak yetiyor.

Niye bu kadar kinlisin bu fareye? 2yıldır kullanıyorum ki fikrimi belirtiyorum piyasada ki çoğu fareyi kullandım ki konuşuyorum ayrıca sen kim olarak benim fikrimin önemsiz olduğunu söylüyorsun? Çok bilmişlerr

Son düzenleme:
Niye bu kadar kinlisin bu fareye? 2yıldır kullanıyorum ki fikrimi belirtiyorum piyasada ki çoğu fareyi kullandım ki konuşuyorum ayrıca sen kim olarak benim fikrimin önemsiz olduğunu söylüyorsun? Çok bilmişlerr.

Kaliteli bir fare kullansan anlardın farkı rezalet ötesi bir fare.

Daha önce logitech'in ucuz ürünlerinden .ok fazla eskittim en az 7-8 tane logitech fare kullandım (garntiye gönderip değiştirdiklerini de sayıyorum) uzun ömürlü olur mu acaba?

Şuan kullandığım fare ile neredeyse birebir aynı şekle sehip olması beni cezbetti bunu detaylı inceleyeceğim.
Daha önce G300S kullandım uzun süre, bana ergonomik olarak rahat geliyor Logitech fareler, fareyi fırlatıp atmazsanız ya da düşürmezseniz sorunsuz çalışıyor. Beğenmeyen arkadaşların neden beğenmediğini belirtmesi gerek öfke nöbeti geçirmek yerine.
Berbat bir ürün.
Düpdüz yorum yazmak yerine nedenini belirtsen belki daha faydalı olur. Ben mutlaka al ya da hepsinden iyi demedim. Öneri sundum. Anlamıyorum sizin gibi insanların bu donanımlara karşı olan nefretini. Beğenmiyorsan hakkında mesaj atmana bile gerek yok bence. İlla atacaksan da sebeplerini yaz.
En iyilerden biri bile değil. Sizin fikriniz de önemli değil. Özellikleri belli, incelemeleri, testleri belli. Okumak yetiyor.

Hocam anlamıyorum bu mesajları nasıl bir kafayla yazdığınızı. Beğenmiyorsanız sebebini yazın. Araştıracak ya da inceleyecek olsa insanlar konu açmaz. Sizin bir şey yazmanız için konu açıyorlar.

Daha önce G300S kullandım uzun süre, bana ergonomik olarak rahat geliyor Logitech fareler, fareyi fırlatıp atmazsanız ya da düşürmezseniz sorunsuz çalışıyor. Beğenmeyen arkadaşların neden beğenmediğini belirtmesi gerek öfke nöbeti geçirmek yerine.
Valla eskittiğim logitech farelerden 4 tanesi G300/G300S modelleriydi ve en fazla 1 sene dayanıyordu. Fareyi sağa sola fırlatmam yumruklamam insan gibi kullanırım ancak G300/G300S Logitech'in ürettiği belki de en dandik fare olabilir. Alıp garantisi bittikten sorna kullanabilen insan daha duymadım.

Neden rezalet ötesi bir fare olduğunu da söyler misin en azından insanlar neden alınmamalı bilsinler.

Başlıyorum sizden ricam çayınızı kahvenizi alıp oturmanız swich kalitesi malzeme kalitesi tepki süresi ve en önemlisi sensör tabii para sizin sizin ama neden aynı fiyata M800 Ultra almak varken neden G305 alsınlar.

Daha önce G300s kullandım uzun süre, bana ergonomik olarak rahat geliyor Logitech fareler, fareyi fırlatıp atmazsanız ya da düşürmezseniz sorunsuz çalışıyor. Beğenmeyen arkadaşların neden beğenmediğini belirtmesi gerek öfke nöbeti geçirmek yerine.

Düpdüz yorum yazmak yerine nedenini belirtsen belki daha faydalı olur. Ben mutlaka al ya da hepsinden iyi demedim. Öneri sundum. Anlamıyorum sizin gibi insanların bu donanımlara karşı olan nefretini. Beğenmiyorsan hakkında mesaj atmana bile gerek yok bence. İlla atacaksan da sebeplerini yaz.

Hocam anlamıyorum bu mesajları nasıl bir kafayla yazdığınızı. Beğenmiyorsanız sebebini yazın. Araştıracak ya da inceleyecek olsa insanlar konu açmaz. Sizin bir şey yazmanız için konu açıyorlar.

Swich kalitesi sensör kalitesi kısaca M800 Ultra varken neden G305.

Başlıyorum sizden ricam çayınızı kahvenizi alıp oturmanız swich kalitesi malzeme kalitesi tepki süresi ve en önemlisi sensör tabii para sizin sizin ama neden aynı fiyata M800 Ultra almak varken neden G305 alsınlar.

Swich kalitesi sensör kalitesi kısaca M800 Ultra varken neden g305.

Sensörü gayet iyi G305'in. Switch'leri çöp. Pilli olması da dezavantaj.

Geri
Yukarı