1500 lira sistem önerisi

Barış Kavraz

Hectopat
Daha fazla  
Konunun özü şudur; 1500 lira bütçem var ve CS GO, Rocket League, Football Manager gibi oyunları oynuyorum. Laptop ile 50 60 FPS aldığım bu oyunları daha rahat oynatacak bir sistem var mıdır 1500 lira civarında ?

Elimde sadece VGA girişli eski bir monitör var. Sistem önerir, yardımcı olursanız sevinirim.
Hepinize iyi akşamlar.

İmzam da bulunan sistemi kullanıyorum. CS:GO 100 Fps üstü (En düşük ayarlarda ) rahat ve akıcı olarak oyunuyorum. - Ancak yer yer 80 Fps gibi değerler de hiç olmuyor değil - Ben sistemi komple ikinci el topladım 4 ay geçit yaklaşık. Hiç bir sorun yaşamadım. Genel olarak memnunum. Tabi diğer oyunlar ve benzeri durumlar için net bir şey söyleyemem benden daha tecrübeli arkadaşlar eminim yardımcı olucaktırlar. Ürünlerin bir kısmı elimde vardı, bir kısmını da forum ve letgo üzerinden temin ettim.

200 Tl daha biriktirirsen bu sistemi alabilirsin.

Dosya Ekleri

• 1484429843729.png
    1484429843729.png
    56,6 KB · Görüntüleme: 118
200 Tl daha biriktirirsen bu sistemi alabilirsin.
Aslında gösterdiğiniz sistemden yalnızca kasa ve hdd konusunda fikir ayrılığım var. Hdd yerine ssd ve daha uygun bir kasa ile 1500 tl bandına çekmeye çalışacağım bu sistemi.
50, 60 FPS gayet rahat.
Stabil 60 fps alabilsem dert etmem. Yalnız elimde bir apu laptop var ve stabil değerler alamıyorum.

İmzam da bulunan sistemi kullanıyorum. CS:GO 100 Fps üstü (En düşük ayarlarda ) rahat ve akıcı olarak oyunuyorum. - Ancak yer yer 80 Fps gibi değerler de hiç olmuyor değil - Ben sistemi komple ikinci el topladım 4 ay geçit yaklaşık. Hiç bir sorun yaşamadım. Genel olarak memnunum. Tabi diğer oyunlar ve benzeri durumlar için net bir şey söyleyemem benden daha tecrübeli arkadaşlar eminim yardımcı olucaktırlar. Ürünlerin bir kısmı elimde vardı, bir kısmını da forum ve letgo üzerinden temin ettim.
Eyvallah hocam sağol tavsiyen için. Yalnız şuana kadar hiç intel işlemci düşünmedim. Tavsiyeni dikkate alacağım. İnternet testlerine de bir bakayım.

Dolar bu kurda iken zor. Arkadaşlar neye dayanarak konuşuyor anlamıyorum.
4'ün de üstüne çıkacağını düşündüğüm için kurmayı düşünüyorum sistemi :)

Arkadaşlar, düşündüğüm sistem aşağıdaki gibidir. Fiyat olarak daha ucuzlarını bulabileceğimi düşünüyorum. Eğer parça değişikliği olarak tavsiyeniz var ise paylaşın benimle. Kasa ve güç kaynağı ile ilgili bir seçimim yok şuan:
bandicam 2017-01-16 15-29-53-668.jpg

[QUOTE="Barış Kavraz, post: 2279143, member: 149918" Arkadaşlar, düşündüğüm sistem aşağıdaki gibidir. Fiyat olarak daha ucuzlarını bulabileceğimi düşünüyorum. Eğer parça değişikliği olarak tavsiyeniz var ise paylaşın benimle. Kasa ve güç kaynağı ile ilgili bir seçimim yok şuan:
Eki Görüntüle 210184[/QUOTE]

Hocam ssdyi ocz yeri corsair 240 le düşün daha performanslı

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı