1500 liraya telefon kalmadı mı?

Bütçe
1500

WhatsTheMatter

Hectopat
Sadece video seyretmek, foto çekmek, mesajlaşmak ve alo demek için kullanılacak sıfır bir telefon arıyorum. Lakin gördüğüm kadarıyla 2000 liradan aşağı telefon yok. TCL diye bir marka var ama nasıldır bilmiyorum. Bir tavsiye verir misiniz?

Temiz 2. el 6S 32 GB kovala bence. Oyun bile oynarsın. O fiyata alacağın sıfır telefonlardan kamerası, performası çok daha iyi olur.

Şahsen aynısını kullanıyorum bu telefon bana 3. kuşaktan geldi halen çalışıyor sıkıntısı yok üstelik iPhone olduğu için güvenli, 2. el alırsan da çok dikkatli ol her türlü dolandırıcılık yöntemi bulunuyor ne yazık ki ;/

Sadece video seyretmek, foto çekmek, mesajlaşmak ve alo demek için kullanılacak sıfır bir telefon arıyorum. Lakin gördüğüm kadarıyla 2000 liradan aşağı telefon yok. TCL diye bir marka var ama nasıldır bilmiyorum. Bir tavsiye verir misiniz?
iPhone 8'in güncelleme desteği kesileceği için alınmaz temiz S8 bulabilirseniz onu öneririm.

iOS harici örnek verebilir misin?
huawei p smart 2018 var 1k bandında şu an kendi kullandığım telefon kendisi. Biraz eski ama oyun falan oynamam dersen deji marka bi batarya ile değişip uzun süre kullanırsın.(3/32 bu)
Honnor play var 1500 2000 civarında 4 e 64 yine gayet güzel bi telefon batarya değiştir kullan.

Yeni konular

Geri
Yukarı