1500₺ membran klavye önerisi

Türkiye üzerinde hiç bulamadım orange switchli olanını. BlackWidow Elite'nin orange switchli olanını bulursan alabilirsin. Oldukça sessizdir. Bulamazsan yurt dışından da sipariş edebilirsin.
Bunun yerine Razer Hunstman Linear Optic Switch daha iyi bir seçenek. Razer Orange Cherry MX Brown klonu ve MX Brown iyi bir switch değil. Razer kalitesine göre çok pahalı o bütçe ile Leopold, Varmillo ve Ducky gibi markalara da yönelebilirsin.

Sessiz mekanik klavye olarak Logitech Romer-G switchli herhangi bir klavye işinizi görecektir. Romer-G switch tasarımı tamamen daha iyi ışıklandırma sağlaması yönünde olduğu için ışığı da rahatsız etmeyecektir. Tek sıkıntısı tuşlara çok sert basarsanız switche tutunan plastik kısımlar nadiren kırılıyor. Cherry MX Silent switchleri kullanan Corsair Strafe'e de bakabilirsiniz.
Romer-G switchler önermem. İnternette çok sorun yaşayanlar var. Örnek;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Romer-G switchler önermem. İnternette çok sorun yaşayanlar var. Örnek;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Uzun süre G810 kullandım hiçbir problem yaşamadım. Ctrl tuşuna çok sert ve yamuk bastığımdan iki ayağı kırılmıştı sadece. Zaten bu fiyata o mesajımdan sonra yazdığım gibi Leopold, Varmillo gibi markalara yönelmek daha mantıklı.

Bunun yerine Razer Hunstman Linear Optic Switch daha iyi bir seçenek. Razer Orange Cherry MX Brown klonu ve MX Brown iyi bir switch değil. Razer kalitesine göre çok pahalı o bütçe ile Leopold, Varmillo ve Ducky gibi markalara da yönelebilirsin.
Optik switchli olanlar daha pahalı. Arkadaşın bütçesi 1500TL. Dediğiniz klavye 1500TL ve vergiler falan filan 1700TL olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı