Bütçe
1500₺ - 2000₺

Mustafa ergn

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli/Körfez
Daha fazla  
Meslek
Teknik Bilgiler Endrüstiyeli
Arkadaşlar yardımcı olur musunuz?
Sistemime uygun bir monitör arıyorum ama birden fazla monitör olduğu için kararsız kaldım ve sizlere danışmak istiyorum.

Bu arada G-Sync destekler mi? Ekran kartıma uygun bir monitör arıyorum.☺️

Sistemim;

AMD APU A8-7600 4 çekirdek işlemci.
2x4 = 8 GB RAM 1600MHz.
Galaxy GTX 760 4 GB ekran kartı.
Cooler MasterWatt Lite serisi 600W güç kaynağı.
120 GB James Donkey SSD.
1 TB WD Blue hard disk.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bende bunu atıcaktım ama arkadaş atmış.

Bu bütçeye klasik bu öneriliyor;

Asus VP249QGR 24" 1ms Full HD Freesync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Benim de bütçem bu şekilde ve ben bunu almayı düşünüyorum;

Acer Nitro VG240YSbmiipx 23.8" 165Hz 1 ms (HDMI+Display) FreeSync Full HD IPS LED Monitör UM.HX1EE.A15

Hiç kötü yorum veya özellik olarak bir dezavantaj göremedim.

Bir de neredeyse bütün oyun monitörlerinde G-Sync DP port ile açılabilir ve Acer olanın içinden DP port kablo çıkıyor, HDMI çıkmıyor.

SSD ileride sorun çıkarabilir, değiştirmenizi veya önemli bilgilerinizi yedeklemenizi öneririm.

Atılan monitörler bayağı güzel hocam ben de bir tane atayım en beğendiklerimden ama herhangi biri üzmez diye düşünüyorum. Gerçi çoğu ucuz fiyatından dolayı kronik problemleri var ama size denk gelmeyedebilir deneyin şansınızı %10 15 o problemlerin çıkma ihtimali sonuçta. Hadi ben de bunu önereyim gözümün kaldığı bir monitör 0.5ms 165 Hz IPS HDR10 ( bunun gibi 10 Bit olmayan monitörlerde HDR görüntüyü mahvediyor ona güvenip almayın ) FreeSync 1080p 250CD 6Bit+frc 1550TL. Hangisini alırsanız alın hayırlı olsun güzeller. https://www.hepsiburada.com/acer-ni...ed-hdr10-monitor-um-qx2ee-p05-p-HBV00001AUEYG

Yeni konular

Geri
Yukarı