1500 pound civarı laptop önerisi

• Konuyu başlatan haki
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 251

haki

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba benim de 30 bin TL civarında bütçem var. Kullanımlarım genelde ofis programları, Photoshop, Illustrator, AutoCAD ve çok sık olmasa da oyun oynayacağım bir bilgisayar. Şu anda İngiltere'de bulunuyorum internette bakındığım kadarıyla Monster Notebook Tulpar serisinde bir model var onun özellikleri seviyesinde başka markalara baktığımda fiyatlar 40,50 bin TL civarlarında çıkıyor. Sizden bir ricam var 1500 pound veya 35 bin TL civarında bir bilgisayar tavsiyesi İngiltere'den de satın alabilirim. Ama kullandığım programları sıkıntısız çalıştırabilecek bir bilgisayar arıyorum.
Tulpar serisinin özelliklerini de paylaşıyorum.

Screenshot_2023-04-05-15-48-20-20_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba benim de 30 bin TL civarında bütçem var. Kullanımlarım genelde ofis programları, Photoshop, Illustrator, AutoCAD ve çok sık olmasa da oyun oynayacağım bir bilgisayar. Şu anda İngiltere'de bulunuyorum internette bakındığım kadarıyla Monster Notebook Tulpar serisinde bir model var onun özellikleri seviyesinde başka markalara baktığımda fiyatlar 40,50 bin TL civarlarında çıkıyor. Sizden bir ricam var 1500 pound veya 35 bin TL civarında bir bilgisayar tavsiyesi İngiltere'den de satın alabilirim. Ama kullandığım programları sıkıntısız çalıştırabilecek bir bilgisayar arıyorum.
Tulpar serisinin özelliklerini de paylaşıyorum.

Eki Görüntüle 1729131

Verdiğiniz destek için teşekkür ederim henüz yeni geldiğim için iyi bir araştırma yapamamıştım. Şimdi 2 haftadır incelememin sonunda kararsızlıktan fiyat 2000 bin pounda kadar çıktım 50,100 bir şey olmaz derken ama hangisini tercih etsem emin olamadım.

------------------------------------------------------------

Şimdi burada kararsız kaldığım bilgisayarlar var. Normalde bütçem 1500 pound ama zorlayıp 2000'e çıkarabilirim
Bunların arasında özelliklerine baktığımda en mantıklısı Dell G16 gibi duruyor.
Ben genelde Photoshop, Illustrator ve AutoCAD kullanıyorum arada sırada oyun da oynadığım oluyor siz olsanız hangisini tercih ederdiniz bütçeyi zorlayıp yüksek bir bilgisayar almak mı yoksa yeterli deyip 1500'e ASUS ROG i5 mi alırdınız?

Geri
Yukarı