1500₺ Telefon Önerisi

Cagatay258963

Hectopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Meslek
Üniversite Öğrencisi
Bütçem maximum 1500 ₺. ASUS ZenFone Max Pro modelinde karar kıldım. Ancak size de sormak istedim. Başka bir öneriniz var mı aynı fiyatta?
Ayrıca internetten sipariş versem sizce sorun çıkar mı? Orijinal mi değil mi nasıl anlarım?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkinci el bulabilirsen temiz S7 veya S7 Edge alabilirsin. Günümüzdeki hele 1500TL bandındaki telefonlardan kat kat iyi bir performans ve kameraya sahip. Bahsettiğiniz telefonda pil dışında çoğu özellikte S7 öne geçiyor mesela. Tabii kullanım amacınıza göre değişir. Eğer bataryam uzun gitsin pek oyun oynamam kamerası orta olsun diyorsanız bahsettiğiniz telefon fena değil. Onun dışında internetten alınan ürünlerde 14 gün iade hakkınız olduğunu biliyorum. Aldığınız satıcı iyi ise bir problem çıkmaz.

İkinci el bulabilirsen temiz S7 veya S7 Edge alabilirsin. Günümüzdeki hele 1500TL bandındaki telefonlardan kat kat iyi bir performans ve kameraya sahip. Bahsettiğiniz telefonda pil dışında çoğu özellikte S7 öne geçiyor mesela. Tabii kullanım amacınıza göre değişir. Eğer bataryam uzun gitsin pek oyun oynamam kamerası orta olsun diyorsanız bahsettiğiniz telefon fena değil. Onun dışında internetten alınan ürünlerde 14 gün iade hakkınız olduğunu biliyorum. Aldığınız satıcı iyi ise bir problem çıkmaz.
Tam dediğiniz gibi "batarya uzun gitsin, pek oyun oynamam, kamerası orta olsun". Tam böyle bir telefon arıyorum. Sanırım Zenfone alacağım. Cevap için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı