1500 TL 144 Hz monitör tavsiyesi

spaindynamicc

Kilopat
Daha fazla  
GTX STRIX 1060 6 GB ekran kartım var. 144 Hz monitöre geçmeyi planlıyorum.

Asus, AOC, BENQ vs vs. sizce hangisi renk ve kalite olarak daha iyi?

Bütçe 1500 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğim monitör şu an için en iyisi galiba. VA panel ve 27'' boyutu gayet iyi. 4 ms sıkıntı yaratmayacaktır. 144 Hz zaten.
Oynadığı oyuna göre sıkıntı yaratabilir, CS:GO veya PUBG tarzı oyunlar oynuyorsa 1 ms olması büyük bir artıdır. Şahsen ben 500 tl fazla verip 4 ms 3 inc fazla bir monitör almam. Attığım monitör hem 1 ms hemde gayet uygun fiyat.
Samsung 24.5" LS25HG50FQMXUF 1MS/144Hz FreeSync Gaming Monitör - Vatan Bilgisayar
Yine de karar senin, istediğini almakta özgürsün. Benimki sadece tavsiye.

Oynadığı oyuna göre sıkıntı yaratabilir, CS:GO veya PUBG tarzı oyunlar oynuyorsa 1 ms olması büyük bir artıdır. Şahsen ben 500 tl fazla verip 4 ms 3 inc fazla bir monitör almam. Attığım monitör hem 1 ms hemde gayet uygun fiyat.
Samsung 24.5" LS25HG50FQMXUF 1MS/144Hz FreeSync Gaming Monitör - Vatan Bilgisayar
Yine de karar senin, istediğini almakta özgürsün. Benimki sadece tavsiye.
O monitörde gayet güzel ama 1 MS ve 4 MS büyük bir fark değildir. TN panel sadece oyun içindir. VA panel oyun, film, tasarım her şeyi kapsar bence.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı