1500 TL 2. El Ekran Kartı Önerisi

Bütçe
1500

Sencer Üçel

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Merhaba dostlar, ekran kartımı güncelleyeceğim. Kullandığım sistem APU bir sistem AMD Athlon 3000G işlemci var. Buna denk bir ekran kartı önerseniz ne olur acaba? İkinci el alacağım için 1500 lira gibi komik bir bütçem var. AMD'ya da NVIDIA olması fark etmez hangisi daha uygun ve performanslıysa alacağım.

GTX1060 3GB , 570 , 470 , 480 hangisini bulursanız. Darboğaz yapar ama ileride işlemci yükseltirsiniz diye düşünüyorum.

Merhaba dostlar, ekran kartımı güncelleyeceğim. Kullandığım sistem APU bir sistem AMD Athlon 3000G işlemci var. Buna denk bir ekran kartı önerseniz ne olur acaba? İkinci el alacağım için 1500 lira gibi komik bir bütçem var. AMD'ya da NVIDIA olması fark etmez hangisi daha uygun ve performanslıysa alacağım.

Bunları bulabildim reis.

Aynen işlemciyi değiştireceğim ama uzun sürebilir ondan dolayı ideal performansı arıyorum.

Mining yapılmıs bir kartı neden tercih etmemeliyim çok mu sorun yaşarım sizce.

Uzun ömürlü olmaz ve oyunlardaki FPS düşük olur normal haline göre bence alma. Satan adam ömrünü sömürüp satıyor ki yenisini alabilsin.

Aynen işlemciyi değiştireceğim ama uzun sürebilir ondan dolayı ideal performansı arıyorum.

Mining yapılmıs bir kartı neden tercih etmemeliyim çok mu sorun yaşarım sizce.
Miningsiz 570-470-480 zor bulunur. Yapılanla yapılmayan aynı performansı veriyor. Sadece tamir edilmiş olma olasılığı daha yüksek özellikle VRAM kısmında. Zaten o paraya temiz zor.

2 ay önce 1400 TL'ye 1060 3GB ikinci el aldım. FurMark testini YouTube'dan videolar ile karşılaştırdım 2 aydır sorunsuz kullanıyorum. İşlemcin ile darboğaz hesaplama sitelerine veya videoları inceleyip seçeneklerine 1060 3GB da ekleyebilirsin.

Geri
Yukarı