1500 TL 3400G sistem yükseltme

Adam 2.el RX 580 dedi ya la patladım orada piyasadan haberi yok PC'den haberi yok sallayıp duruyor. RX580 mining kartıdır ve piyasası tamamen saçmalıktır kimse piyasası böyleyken sana 2000'e vermez. Ayrıca ölü bir ekran kartı sahibi olmuş olursun.
RX580'i 1200TL ye aldım 3-4 ay önce. Bir çok oyunda 1080P high - ultra detaylarda yeteri kadar performans veriyor. 1500TL gibi bir bütçede hangi kartı almasını tavsiye ediyorsunuz? Kafanıza göre bilgi sallayıp burada insanları çeldirmeyin. Eğer peşini bırakmazsa uyguna bu fiyat bandında ekran kartı alabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dostum neredeyse 2 katı fark ediyor ve sen hala buna itiraz ediyorsun bilmediğin konularda yanlış bilgi vermezsen sevinirim iyi günler.

Hepsi Low grafik medium çek bakalım aradaki farkı görebilecek misin?😂

Her RX580 mining kartı değil güzel kardeşim. Anlaşılan seninde pek bilgin yok, millete laf atmayı bırakıp arkadaşa yardımcı olmayı denemelisin.

Bana 2. el mining olmayan değerinde fiyatı olan kart bul alıyorum. Herhalde mining yapılmamış yazınca cidden öyle olduğunu sanıyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsi Low grafik medium çek bakalım aradaki farkı görebilecek misin😂

Kaçırdığın bir nokta bu işlemcideki grafik birimi birçok oyunu Low ayarlarda akıcı oynatabiliyor sen gidip mediuma çek diyorsun. Soruna cevap olacaksa evet orada da fark yaşanacaktır.

Ha bir de videoda 2666MHz belleklerle testler yapılmış. AMD işlemcilerin RAM'lere karşı olan yatkınlığı da var 3200 veya 3600MHz belleklerin Dual Channel'inde daha da performans alacağını düşündüğünde yani bazı oyunları medium ayarlarda da rahatlıkla oynayabilir.

Aşırı büyük farklar olmayacak olsa da oyundan oyuna 10FPS'ye kadar rahatlıkla fark ettirebiliyor.

Bana 2. el mining olmayan değerinde fiyatı olan kart bul alıyorum. Herhalde mining yapılmamış yazınca cidden öyle olduğunu sanıyorsun.

Ya yapılmışsa yapılmış hacı problem ne?

Bu paraya bu performansı başka şekilde alabileceğin gerçeği değişiyor mu? Hayır.

"Mining yapılmış alınmaz ehe" demeyi ne zaman bırakacaksınız diye soracağım ama asla bırakamazsınız. Arkadaşlar mining kart alınır, uyguna geliyorsa a-l-ı-n-ı-r. Güzel bir macun ve pedler ile bakımını yaparsın cillop gibi kullanırsın.

Ki bakıldığında mining yapan kişiler genel olarak termal bakımlarını yapar ona göre de UV yapar düşük güçte düşük sıcaklıklarda çalıştırır kartı.

Son düzenleme:
Hepsi Low grafik medium çek bakalım aradaki farkı görebilecek misin?😂

Sen çok film izlemişsin kral. 3-4 fps fark eder diyorsun arada bazı oyunlarda 30 bazı oyunlarda 40fps fark var, grafik ayarlarıyla da alakası yok.

Geri
Yukarı