1500 TL 720W PSU Önerisi

CrawLOttoman

Centipat
Az önce 2.el RTX 3080 aldım fakat hesaba Power Supply katmayı unuttum. Yani şu an Power Supply yetersiz olduğu için ekran kartımı kullanamıyorum ve hiç şu an bütçemde yok. Eski işlemcimi satacağım şu an satmak için 4 kişiyle birden konuşuyorum ama işlemciyi çıkarırken fanıyla birlikte geldi ve birbirine yapışık geldi. İlk defa açtığım için bu salı İtopya geri gidip çıkartırıcağım. Çünkü çok sert yapışmış hiçbir şekilde çıkmıyor. İşlemciyi satana kadar Power Supply uygun fiyata bulmam gerek. Bütçe 2000TL ama siz ona 1500TL deyin 500TL yeni işlemcime soğutucu almam gerekiyor. Stok hiç soğutamıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Az önce 2.el RTX 3080 aldım fakat hesaba Power Supply katmayı unuttum. Yani şu an Power Supply yetersiz olduğu için ekran kartımı kullanamıyorum ve hiç şu an bütçemde yok. Eski işlemcimi satacağım şu an satmak için 4 kişiyle birden konuşuyorum ama işlemciyi çıkarırken fanıyla birlikte geldi ve birbirine yapışık geldi. İlk defa açtığım için bu salı İtopya geri gidip çıkartırıcağım. Çünkü çok sert yapışmış hiçbir şekilde çıkmıyor. İşlemciyi satana kadar Power Supply uygun fiyata bulmam gerek. Bütçe 2000TL ama siz ona 1500TL deyin 500TL yeni işlemcime soğutucu almam gerekiyor. Stok hiç soğutamıyor.

İşlemcinin ayakları kırılmadı ise falçatayı işlemci ile fan arasına sok hafiften keser gibi yap bırakır.
Termel macun yapışmış basit bir işlem.

Bunu alacağım gibi gözüküyor.

İşlemcinin ayakları kırılmadı ise falçatayı işlemci ile fan arasına sok hafiften keser gibi yap bırakır.
Termel macun yapışmış basit bir işlem.

Çok sert işlem gibi hocam çizilirse adamlar laf edebilir alıcılar.

Bunu alacağım gibi gözüküyor.
İyi bir ürün değil.

Hangi işlemciyi almayı düşünüyorsunuz?

İyi bir ürün değil.

Hangi işlemciyi almayı düşünüyorsunuz?

İşlemciyi aldım taktım hatta eski işlemci çıkarmam gerekiyor satacağım.

İşlemci fana yapıştıysa saç kurutma makinesi ile biraz ısıt sökülür.

Onu bende düşündüm ama işi temize almak istediğim için İtopya gitsem daha iyi olur.

İşlemci fana yapıştıysa saç kurutma makinesi ile biraz ısıt sökülür.

Enazından bir şey olursa onlar öder.

Geri
Yukarı