1500 TL altı akıllı saat önerisi

MuzluPasta

Decapat
Arkadaşlar artık akıllı saat almayı düşünüyorum, saat 1500 TL altı olacak. Sim Destekli ve Kamerası olan bir saat önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sim destekli ve kameralı akıllı saatler genelde Çin işi. Akıllı saat sektörünün önde gelen iki markası Apple ve Samsung bunu yapmıyor. Bence bütçen 1.500 Lira ise Samsung ya da Apple marka bir akıllı saat alın.

Son düzenleme:
  1. Cep Telefonun var mı?
  2. Cep telefonun sürekli yanında oluyorsa sim destekli saat almana gerek yok.
Android kullanıcısı isen apple hariç tüm android cihazlara uygun akıllı saatleri önerebilirim.
  1. Samsung Gear s3 - Fronthear 1599tl yada internette 1000tl civarı bulursun iyi cihazdır
  2. Samsung galaxy watch yeni seri alabilirsin. En son 1949 gibi rakamlarda idi. Bütçen yeterse alınır.
İos kullanıyorsan
  1. Samsung Gear serilerini ios cihazında rahatlıkla kullanabilirsin uygulaması markette mevcut.
  2. Apple s3 şiddetle öneririm çok iyi bir cihazdır ios cihaza uyumu efsanedir son gelen güncelleme ile de spotfy bile kontrol edebilirsin. Gelen aramaları saatten de cevaplayabilirsin ayrıca airpodsunu saate bağlayabilirsin varsa.
  3. Sim kartlı modelleri türkiye'de kullanıma başlansa telefonun şarjı bitse bile gelen aramaları saatten cevaplayabilirsin ama şuan için bu modeller türkiyede kullanım dışı
  4. Apple s3 fiyatları 1700-1200 arası değişir internette
  5. Apple s4 3000tl fiyatı oldugundan es geçtim

1. Cep Telefonun var mı?
  2. Cep telefonun sürekli yanında oluyorsa sim destekli saat almana gerek yok.
Android kullanıcısı isen apple hariç tüm android cihazlara uygun akıllı saatleri önerebilirim.
  1. Samsung Gear s3 - Fronthear 1599tl yada internette 1000tl civarı bulursun iyi cihazdır
  2. Samsung galaxy watch yeni seri alabilirsin. En son 1949 gibi rakamlarda idi. Bütçen yeterse alınır.
İos kullanıyorsan
  1. Samsung Gear serilerini ios cihazında rahatlıkla kullanabilirsin uygulaması markette mevcut.
  2. Apple s3 şiddetle öneririm çok iyi bir cihazdır ios cihaza uyumu efsanedir son gelen güncelleme ile de spotfy bile kontrol edebilirsin. Gelen aramaları saatten de cevaplayabilirsin ayrıca airpodsunu saate bağlayabilirsin varsa.
  3. Sim kartlı modelleri türkiye'de kullanıma başlansa telefonun şarjı bitse bile gelen aramaları saatten cevaplayabilirsin ama şuan için bu modeller türkiyede kullanım dışı
  4. Apple s3 fiyatları 1700-1200 arası değişir internette
  5. Apple s4 3000tl fiyatı oldugundan es geçtim
merhaba ama ben 7. sınıf olduğumdan teoğa gireceğim için saat alacağım telefonumda alındığı için alacağım simim var o yüzden sim destekli dedim .
bunları önerirmisiniz ?Captcha Verification Captcha Verification
Hem apple watch ile samsung watch sevmiyorum sim destekli değiller ve apple watch alsam bile iphonenum yok. samsung dada bt gerekiyor telefonum alındığı için onuda alamıyorum olsa alırdım.
Yada Sadece Sim desteklide olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba ama ben 7. sınıf olduğumdan teoğa gireceğim için saat alacağım telefonumda alındığı için alacağım simim var o yüzden sim destekli dedim .

bunları önerirmisiniz ?Captcha Verification Captcha Verification
Hem apple watch ile samsung watch sevmiyorum sim destekli değiller ve apple watch alsam bile iphonenum yok. samsung dada bt gerekiyor telefonum alındığı için onuda alamıyorum olsa alırdım.
Yada Sadece Sim desteklide olabilir.
O zaman buna bir bak kardeşim Dark Sw07 Akıllı Saat - n11.com

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı