1500 TL bandında kulaklık tavsiyesi

Hocam hafta sonu kapalı yarın kargodan alacağım geri dönüş yapacağım

Hocam gayet iyi pedler çok kaliteli hissettiriyor ama uzun kullanımda terletebilir.
Normal hocam yani üst seviye stüdyo kulaklıklarının kalitesi lazım terletmemesi için. Terleyince çıkarmak önemli bu arada eğer acil bir işiniz yoksa deri zamanla daha kolay aşınıyor haberiniz olsun.

Normal hocam yani üst seviye stüdyo kulaklıklarının kalitesi lazım terletmemesi için. Terleyince çıkarmak önemli bu arada eğer acil bir işiniz yoksa deri zamanla daha kolay aşınıyor haberiniz olsun.
Ne yapmam lazım hocam acil bir işiniz yoksa derken anlamadım orayı?

Ne yapmam lazım hocam acil bir işiniz yoksa derken anlamadım orayı?
Yani hocam terli terli kullanırsanız pedler daha çok aşınır diyorum bu sadece bu kulaklık için geçerli değil. Acil dediğimde yani kulaklıkla önemli bir işiniz yoksa terli kullanmaya devam edebilirsiniz yani eninde sonunda aşınacak o pedler.

Yani hocam terli terli kullanırsanız pedler daha çok aşınır diyorum bu sadece bu kulaklık için geçerli değil. Acil dediğimde yani kulaklıkla önemli bir işiniz yoksa terli kullanmaya devam edebilirsiniz yani eninde sonunda aşınacak o pedler.
Anladım hocam gerçekten övdüğünüz kadar varmış teşekkür ederim.
Başta bu modeli almıştım sonra iade ettim iyi ki de etmişim.

Beğendiyseniz ne mutlu hocam iyi günlerde kullanın.
Teşekkür ederim hocam.

Beğendiyseniz ne mutlu hocam iyi günlerde kullanın.
Hocam şimdi farkettim full seste hafif dip ses var ama bu fiyat için çok sorun olarak görmüyorum normalmidir? Müzik durduğunda çok hafif oluyor hocam ama her şey 100 de kullanırken bence bir sorun değil ama siz biliyorsunuz yine de.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim hocam.

Hocam şimdi farkettim full seste hafif dip ses var ama bu fiyat için çok sorun olarak görmüyorum normalmidir? Müzik durduğunda çok hafif oluyor hocam ama her şey 100 de kullanırken bence bir sorun değil ama siz biliyorsunuz yine de.
Her şey 100 de iken zaten uzun süre kullansanız sağır olursunuz hocam o kadarda dip ses olsun yani. :D

Her şey 100 de iken zaten uzun süre kullansanız sağır olursunuz hocam o kadarda dip ses olsun yani. :D
Demi hocam bence problem edilecek bir sorun değil 1100 tl ye bu kadar da olur dedim kendime ama tek eksiği hocam sesin daha yüksek olmasını beklerdim yine 100 de iken uzun süre kullansam dediğiniz gibi rahatsız eder.

Geri
Yukarı