1500 TL bilek destekli klavye önerisi

Bütçe
1500

(fiyatı ucuzlarsa)

MKW100 Amazon.tr'de satılıyordu bir ara stoğu gelirse oradan almanızı önerebilirim.

Düşünmeye bile hacet yoktur. Düşük kalite bir ürün almaktansa bazı şeylerden feragat edebilirsiniz bence.

Cherry viola kronik sorunlu kötü bir switch.

Son düzenleme:

(fiyatı ucuzlarsa)

MKW100 Amazon.tr'de satılıyordu bir ara stoğu gelirse oradan almanızı önerebilirim.

Yay sesinden bahsediyorsunuz galiba. Bence o kadarda rahatsız etmiyor. Sizin önerilerinizi de beğendim. Elinize sağlık.

Düşünmeye bile hacet yoktur. Düşük kalite bir ürün almaktansa bazı şeylerden feragat edebilirsiniz bence.

Hocam bu güzelmiş ama Prime değil.

(fiyatı ucuzlarsa)

Hocam bunlardan Hyprex fiyatı ne kadar düşerse alınır, Prime olması önemli. Belirttiğim gibi benim hesabımda bakiyem var, onunla alacağım (üzerine ekleme yapıp, almışken kaliteli modeli alayım diyorum). Alternatif var mıdır?

HyperX önermiyorum çünkü tak-çıkar bilekliklerin girintisi bir süre sonra esnemeye başlayıp kırılıyor. Onun yerine manyetik bilekliği olan klavyelere bakın derim yani şunu öneririm:
Steelseries Apex 3

Switchin ömrü az gelirse diye alternatif:

Kablosuzu da sadece 70 lira daha fazlaya satılıyor ancak TKL tuş düzenine sahip:

Not: Switch ömrüne takılmayın bence zira o sadece firmanın verdiği veriler. Steelseries Apex 3 gayet iyi bir klavye.

HyperX önermiyorum çünkü tak-çıkar bilekliklerin girintisi bir süre sonra esnemeye başlayıp kırılıyor. Onun yerine manyetik bilekliği olan klavyelere bakın derim yani şunu öneririm:
Steelseries Apex 3

Switchin ömrü az gelirse diye alternatif:

Kablosuzu da sadece 70 lira daha fazlaya satılıyor ancak TKL tuş düzenine sahip:

Not: Switch ömrüne takılmayın bence zira o sadece firmanın verdiği veriler. Steelseries Apex 3 gayet iyi bir klavye.
Bunlar Amazon Prime'da var mıdır hocam, hesap bakiyem ile alacağım da? Ve sessiz çalışıyorlar değil mi?

Geri
Yukarı