1500 TL Bluetooth kulak üstü kulaklık önerisi

Haise07

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. 500 1500 TL arası hem oyunda ses kasmak, hem de okul yolunda müzik dinlemek için Bluetooth kulak üstü kulaklık öneriniz var mıdır?

Maalesef bu fiyata bu ürün harici bir kulaküstü kulaklık bulmanız çok zor. JBL'in kulaküstü kulaklığı var bu fiyat bandında ancak ürün çok kötü. Kulağa baskı uyguladığından ağrıtıyor ve ses kalitesi iyi değil.

QCY kalitesiz bir marka değil alınır ama bu üründen haberim yoktu benim. Bir sorunu yoksa alınır estetik açıdan da hoş duruyor.

QCY kalitesiz bir marka değil alınır ama bu üründen haberim yoktu benim. Bir sorunu yoksa alınır estetik açıdan da hoş duruyor.
Kulak içi olan modelini 3 yıla yakındır kullanıyorum sadece pili artık beni götürmüyor bende bu fiyat bandında kulaküstü arıyordum baya araştırdım ama hala kararsızım q10i biraz eski kalıyor ANC özelliği yok. Qcy H4 ise çok yeni olduğu için uzun kullanım testi tarzında bilgiler yok.

Q10i dışında alternatif yok. Bence kulak içi al.
Alternatif var hocam Jbl in de bu fiyat bandında kulaklıkları var yine Havitin modelleri var Qcy nin modelleri var Philips var ?

Kulak içi olan modelini 3 yıla yakındır kullanıyorum sadece pili artık beni götürmüyor bende bu fiyat bandında kulaküstü arıyordum baya araştırdım ama hala kararsızım q10i biraz eski kalıyor ANC özelliği yok. Qcy H4 ise çok yeni olduğu için uzun kullanım testi tarzında bilgiler yok.
Kulaklıklar öyle kolay bozulabilen ürünler değil. Ben de TaoTronics Soundsurge 85 var. İlk çıktığı yıl almıştım. Ben aldıktan sonra Amazon TaoTronics firmasını sitesinden banlayınca ürünlerin üretimi durdu. Şuan halen daha kullanıyorum ancak yeni ped alamıyor veya tamir için garantiye gönderemiyorum. Tamirlik bir sıkıntı olmadı halen sapasağlam ped harici. Sende de sorun olacağını sanmam. Yalnız 2 yıl içerisinde ped soyulmasına hazırlan.

Alternatif var hocam Jbl in de bu fiyat bandında kulaklıkları var yine Havitin modelleri var Qcy nin modelleri var Philips var ?
Anker daha iyi saydıklarından.

Yeni konular

Geri
Yukarı