1500 TL bütçeye kablosuz kulaklık önerisi

Daha fazla  
Merhaba. Xve V1 modelini satın alacaktım fakat beyaz renginin stoku bitti. Bu yüzden yeni bir arayışa girdim. Bu bütçede kablosuz ve siyah hariç bir renk olan kulaklık önerebilir misiniz? Yurt dışı da olur.

Üst düzey bir şey aramıyorsan ve gündelik kullanım içinse eğer, telefon görüşmeleri ve şarkı dinlemek içinse eğer Havit H630bt öneririm. Spor yaparken kullanıyorum ve spor salonunda çalan yüksek sesli şarkılar ve konuşma seslerine rağmen hatta sürekli yere atılan ağırlıkların seslerine rağmen şarkı sesi aşırı derecede iyi geliyor ve bu bahsettiğim seslerin hiç biri duyulmuyor direk başka bir boyuta geçiyormuşum gibi hissediyorum. Mikrofonu da oldukça kaliteli ve kendi sesin ile dışarının sesini ayıklayıp sadece senin sesini karşı tarafa veriyor ve oldukça net gidiyor sesin. Fiyatı da oldukça uygun.

Üst düzey bir şey aramıyorsan ve gündelik kullanım içinse eğer, telefon görüşmeleri ve şarkı dinlemek içinse eğer Havit H630bt öneririm. Spor yaparken kullanıyorum ve spor salonunda çalan yüksek sesli şarkılar ve konuşma seslerine rağmen hatta sürekli yere atılan ağırlıkların seslerine rağmen şarkı sesi aşırı derecede iyi geliyor ve bu bahsettiğim seslerin hiçbiri duyulmuyor direk başka bir boyuta geçiyormuşum gibi hissediyorum. Mikrofonu da oldukça kaliteli ve kendi sesin ile dışarının sesini ayıklayıp sadece senin sesini karşı tarafa veriyor ve oldukça net gidiyor sesin. Fiyatı da oldukça uygun.

Bu tarz bir kulaklığım var hocam fakat bilgisayar için arıyorum, kendi Wireless donglesi olan bir ürün.

Merhaba. Xve V1 modelini satın alacaktım fakat beyaz renginin stoku bitti. Bu yüzden yeni bir arayışa girdim. Bu bütçede kablosuz ve siyah hariç bir renk olan kulaklık önerebilir misiniz? Yurt dışı da olur.
Al geç.

Al geç.

Bunu alacaktım zaten hocam fakat beyazı kalmamış.

Kablolu olarak çıkar.
Kablolu istemiyorum hocam ya, en iyisi stok beklemek sanırım

Kablolu olarak çıkar.

Bu ürün orijinal mi hocam sizce? TR de stok yok bende yurt dışından vereyim diyorum

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı