1500 TL bütçeye klavye önerisi

Bütçe
1500Tl

Wortex707a

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1500TL bütçeye klavye önerisi arıyorum.
NumLock bölümü olmasın.
Red Switch olsun.
Sorun yaşatmasın (1 tuşa basıp 2 algılamasın ya da algılamamazlık yapmasın)
Q klavye olsun İngilizce olacaksa bulabilirseniz cap seti olsun. Bulamazsanız sorun değil.

Kendi kullandığım ve uzun süredir memnun oldugum 0 sıkıntı bir klavyem var Gamepower Ogre RGB red Switch, sıkıntı NumLock var, ama Gamepower'in ürünlerine bakabilirsin. Ben senin için baktım fakat şu an bulamadım sen Gamepower'in sitesinden de bakabilirsin çok tatlı bir marka zaten 1 tuş anahtarlık vb. göndermeleri 3 sticker vb. çok iyi oluyor tavsiye ederim bence NumLock suz klavyeyi boş ver küçücük bir şey( sorun yaratmazsa senin için) ;)

Kendi kullandığım ve uzun süredir memnun oldugum 0 sıkıntı bir klavyem var Gamepower Ogre RGB red Switch, sıkıntı NumLock var, ama Gamepower'in ürünlerine bakabilirsin. Ben senin için baktım fakat şu an bulamadım sen Gamepower'in sitesinden de bakabilirsin çok tatlı bir marka zaten 1 tuş anahtarlık vb. göndermeleri 3 sticker vb. çok iyi oluyor tavsiye ederim bence NumLock suz klavyeyi boş ver küçücük bir şey( sorun yaratmazsa senin için) ;)
forum gamepower gibi bir markaya çok hoş bakmıyor genelde sorun yaşamışlar

Türkçe cap tuşları var mıdır ki

Forum diyosun da Discord uygulamasi varsa sana faturamın klavyeyi alış tarihi ve klavyenin videosunu çekebilirim. Ben öneriyorum forumu bilemem ama çok uzun süre oldu kullanmaya başlıyalı. İllede Gamepower olmaz diyorsan Corsair ürünlerine bakabilirsin.

Geri
Yukarı