1500 TL bütçeye kulak çevreleyen kulaklık önerisi

Enss755

Hectopat
Selam arkadaşlar iPhone 12 alacağım fakat bunun yerine 11+ kulaklık da almak mantıklı geldi. Normalde Beats Studio 3 alacaktım fakat Bluetooth 4.2 olması beni üzdü. Kulaklıkta benim için önemli olan şeyler rahatlık anc şarj süresi ve şık durması. Eylül ayında Apple yeni ürünlerini tanıtırken Beats Studio 4 tanıtma ihtimali var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
İphone 11 de belirli kronik sıkıntılar var bilgin olsun. Ekran değişimleri yapılıyor çok fazla.

Bende öyle almak istiyorum ikinci el 9000 TL'ye alacağım fakat öğrenciyim yurtda duruyorum. Cok sesli oluyor dikkatim dağılıyor hemen. iPhone 12 mini de alabilirim üstüne kulaklık
Arkadaşımda 12 mini var fakat cidden çok küçük bence alma yada almadan önce vatana falan gidip bak
Hocam illaki kulaklık istersen kesinlikle bunu al ben kendim olsam düşünmeden alırdım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bir bak
https://www.itopya.com/corsair-void...IQ_hCeanGWc-1629650533-0-gqNtZGzNAhCjcnBszQlR bu da çok hoş fakat şunu belirtmem lazım bunlar güzel kulaklıklar fakat taşıma konusunda sorun çıkarır yani mesela otobüsde takman zor olur yanında taşımak açısından ve çalınma riski 1 250 TL sonuçta.

Öncelikle şimdiden hayırlı olsun, fakat bende iPhone 12 almanız taraftarıyım. Güncellik bakımından daha iyi olabilir. Kulaklık arıyorsanız Jabra Elite 85H öneririm. Hem istediğiniz gibi kulağınız tam kapatır, hem de BT 5. Kullanılan suni deri üst kalite ve yumuşak. Ayrıca Type-C şarj girişine sahip. Dışı güzel bir kumaş kaplama ve üzerinde 8 mikrofon var, hayatımda gördüğüm en iyi kablosuz konuşma deneyimini yaşatıyor bana. Gürültü engelleme otobüs, tren veyahut sokakta süper çalışıyor. ANC açık halde en az 35 saat çalışıyor.

Ben bir odyofil değilim, fakat ses kalitesi sizi üzmez. Bana kalırsa hiçbir genel kullanıcıyı üzmez. Uygulaması üzerinden tüm özelliklerini kontrol edip, EQ ayarı yapabilirsiniz. Ayrıca batarya doluluk oranını da görebilirsiniz. AAC desteği var. Ayrıca yanlış hatırlamıyorsam yağmura karşı da garanti kapsamına giriyor. Gündelik yaşam için tasarlanmış bir kulaklık olarak görüyorum ben bu kulaklığı. Aradığınız tüm özellikler var. Fakat yine de tavsiyemi tekrar edeyim; iPhone 12 almanız güncellik bakımından daha doğru bir seçim olacak. Daha ucuza belki ANC olmaz ama Bluedio marka veyahut sürüsüyle fiyat performans canavarı bulabilirsiniz. Tabii ki şu anda iPhone telefonlarının fiyatlarına dair hiçbir bilgim yok. Eğer arada oluşan farkı bir kulaklığa verecekseniz yapmamanızı öneririm. Almışken en güncelini alın geçin.

Selam arkadaşlar iPhone 12 alacağım fakat bunun yerine 11+ kulaklık da almak mantıklı geldi. Normalde Beats Studio 3 alacaktım fakat Bluetooth 4.2 olması beni üzdü. Kulaklıkta benim için önemli olan şeyler rahatlık anc şarj süresi ve şık durması. Eylül ayında Apple yeni ürünlerini tanıtırken Beats Studio 4 tanıtma ihtimali var mıdır?

iPhone 11 teknik servise en çok giden iPhone yani sıkıntılı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı