1500 TL civarı oyun için monitör tavsiyesi

Procon1337

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhabalar, şu anda 1ms 75Hz bir TN panel ASUS monitör kullanıyorum, 144Hz'e geçiş yapmak istiyorum.

TN panel olmasında hiçbir sakınca yok benim için, ghosting vb. riskine girmektense izleyeceğim diziyi filmi televizyondan izlemeyi tercih edeceğim.

ASUS MG248QR düşündüm ancak bazı arkadaşlar TN olmasına rağmen ghosting yaşamışlar, acaba sonradan çözülmüş olma ihtimali var mıdır?
Curved olmasını istemiyorum, ısınamadım hiç. Özetle gerçek 1ms ve 144Hz olan ve gözü yormayacak bir monitör arıyorum.

Herkese teşekkürler.

Hocam 23.6 1920x1080 144hz 1ms
Hocam bu da 24 1920x1080 144hz 1ms

Hocam 23.6 1920x1080 144hz 1ms
Hocam bu da 24 1920x1080 144hz 1ms
Cevabınız için çok teşekkür ederim, mümkünse yüksekliği ayarlanabilir olsun istiyorum, yazmayı unutmuşum.

Ne yazıkki ikisi de Curved, çok teşekkür ederim.
2. sinin curved olduğunu bilmiyordum yeni farkettim. Onun dışında Curved olmayan güzel bulduğum bu monitör var.
Fakat yükseklik ayarlanabiliyor mu bilmiyorum. Herhalde ayarlanıyordur.

Hocam ayarlanabilir 144hz 1 ms 1920x1080 James Donkey 27 inç Samsung VA Panel:
Monitör şahane duruyor, çok teşekkürler, miyop olduğum için yakın bakıyorum ekrana ve 27" bir ekranın tamamını aynı anda sanırım göremem :(. Miyop olmasaydım kesin alırdım.
2. sinin curved olduğunu bilmiyordum yeni farkettim. Onun dışında Curved olmayan güzel bulduğum bu monitör var.
Fakat yükseklik ayarlanabiliyor mu bilmiyorum. Herhalde ayarlanıyordur.
Çok teşekkür ederim, IPS olması ghosting riskini beraberinde getiriyor ve yorumlarda birkaç kişi yaşadığını söylemiş ghostingi.

Monitör şahane duruyor, çok teşekkürler, miyop olduğum için yakın bakıyorum ekrana ve 27" bir ekranın tamamını aynı anda sanırım göremem :(. Miyop olmasaydım kesin alırdım.

Çok teşekkür ederim, IPS olması ghosting riskini beraberinde getiriyor ve yorumlarda birkaç kişi yaşadığını söylemiş ghostingi.

Geçmiş olsun hocam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı