1500 TL civarı telefon önerisi

Çimen Poyraz

Hectopat
Daha fazla  
Konuyu nereye açacağımı bilmiyorum, daha doğrusu forum kullanmayı bilmiyorum, yanlış yerde ise üzgünüm.

Fiyat sınırlamam 1.500 TL civarı, darbeye dayanıklı, iki üç düşmede kırılmayacak, güncellemelerde sıkıntı yaratmayacak, donma kasma problemi olmayan, ön ve arka kamerası net, düzgün çekim yapan bir telefon arıyorum, telefon konusunda neredeyse hiç bilgim yok, bana yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:
Hocam zenfoneların tasarımını da beğenmiyorum menüsünü vb de beğenmiyorum ama sağlammıdır ? samsungun telefonlarını da pek sevmiyorum açıkçası, s3 mini kullandım ve nefret etmeme yetti

Dostum android ile sorunum yok ama samsungtan şikayetçiyim, sevmiyorumda pek ama note 3 ve g3 arasında kaldım, zenfone ya da windovws phone falan düşünmüyorum

Peki, G3 alabilirsin. G3 gerçekten kullanışlı ve kaliteli bir telefon. Lütfen beni dinle ve G3 al, rahatına bak.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı