1500 TL dayanıklı oyuncu kulaklık önerisi

Ya güzeldir eminim dediğinize göre ama dediğim gibi ben çinden bi kulaklık almak istediğimi sanmıyorum.

Fury X rampagein kalitesizliğini yanstımayan bir ürün anladığım kadarıyla. İncelemesinin doğru olduğunu düşündüğünüz bir incelemesi var mı? Sevdiğiniz ve güvendiğiniz bi kanaldan olur gibi. Olursa atarsanız çok güzel olur.
Maalesef benim gördüğüm yok şuan telefondayım siz araştırıp incelerseniz daha iyi olur.

Ürün kötü demedim hocam 1500TL'ye kablosuz zorunluysa alınır yoksa Fury X daha iyidir yani umarım anlamışsınızdır dediğimi.
En son rampage marka almayı R36 drop kulaklıktan sonra bıraktım. Discord'da ses sekmesinden illalah etmiştim gidip paraya kıyıp üstüne void elite almıştım.

Ayrıca eğer bütçemi 2 bine yükseltip blackshark v2 x almam daha mı iyi olur? Yoksa 2 bin liraya daha iyi bir kulaklık var mı?

En son rampage marka almayı R36 drop kulaklıktan sonra bıraktım. Discord'da ses sekmesinden illalah etmiştim gidip paraya kıyıp üstüne void elite almıştım.
Evet ben de rampage'ın kötü bir marka olduğunu düşünüyorum ama bu kulaklığın belki bir istisna olması hoş olur.

Ayrıca eğer bütçemi 2 bine yükseltip blackshark v2 x almam daha mı iyi olur? Yoksa 2 bin liraya daha iyi bir kulaklık var mı?

Evet ben de rampage'ın kötü bir marka olduğunu düşünüyorum ama bu kulaklığın belki bir istisna olması hoş olur.
R36 drop zamanında sözde rampage'in amiral gemisiydi. 750TL'ye almıştım ki ozaman şimdinin 3500TL olan kulaklıkları 1000-1200TL anca vardı. Bidaha elimi sürmem tövbe ettim.

R36 drop zamanında sözde rampage'in amiral gemisiydi. 750TL'ye almıştım ki ozaman şimdinin 3500TL olan kulaklıkları 1000-1200TL anca vardı. Bidaha elimi sürmem tövbe ettim.

Evet bir istisna. Normalde bende asla önermem.

V2X ses kartı yok Jak girişli.

Eğer içerik üretecekseniz veya yayın yapacaksanız HS55'te olabilir ama sadece oyun/discordda arkadaşlarla konuşmak içinse Fury X yeter.
Eğer içerik üretecekseniz veya yayın yapacaksanız HS55'te olabilir ama sadece oyun/discordda arkadaşlarla konuşmak içinse
Eğer içerik üretecekseniz veya yayın yapacaksanız HS55'te olabilir ama sadece oyun/discordda arkadaşlarla konuşmak içinse Fury X yeter.
Hiç yayın filan yapmayacağım tek isteğim güzel bir kulaklık
Son bir soru olarak evde hali hazırda her şeyi düzgün çalışan hasarsız ama kulak pedleri olmayan bi g332 var. Ona ped alsam sizce kullanıma uygun mudur?

Yeni konular

Geri
Yukarı