1500 TL DDR3 anakart önerileri

Bütçe
1500 TL

Titania06

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. DDR3 AMD sistem toplayacağım, elimde FX 8320 işlemci var. 16 GB ve üstü RAM destekli anakart önerilerinizi alabilir miyim? FIFA 2023, PES 2021, GTA 5 ve Ark Survival Evolved oynamayı düşünüyorum. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. DDR3 AMD sistem toplayacağım, elimde FX 8320 işlemci var. 16 GB ve üstü RAM destekli anakart önerilerinizi alabilir miyim? FIFA 2023, PES 2021, GTA 5 ve Ark Survival Evolved oynamayı düşünüyorum. Yardımcı olur musunuz?
1500tlye ikinci el ddr4 anakart ve işlemci alabilirsiniz.İşlemcinizi de satıp üstüne ekleyerek b450 m-k ryzen 5 1600 olabilir

Eğer 250 TL kadar eklerseniz DDR4 anakart alabilirsiniz ekleyemezseniz ben yine ikinci el DDR4 anakart almanız düşüncesindeyim.

Hocam öyle birşey yaptığım zaman ram ve işlemcilerde değiştirmem gerekicek sanırım o da bütçe açığı yaratır o yüzden DDR3 en yüksek ne toplarsam o kar diye düşünüyorum yani çok bı paramda yok.
Anladım hocam.Yerinizde olsam biraz daha bütçe artırmaya bakardım.DDR3 çok eski ve bahsettiginiz oyunlar için yetersiz olabilir.Ekran kartınız nedir?

Anladım hocam.Yerinizde olsam biraz daha bütçe artırmaya bakardım.DDR3 çok eski ve bahsettiginiz oyunlar için yetersiz olabilir.Ekran kartınız nedir?
RX 550 4 GB hocam. Malum ulkenin durumu ortada ev gecindiren biri olarak da bilgisayara artık çok bı bütçe ayira bilecek durumda değilim açıkçası elime bu kadar bı para geçti futbol oyunlarında seviyorum. Bende en azından pes 2021 FIFA 2023 oynayabilecek kadar bir ddr3 toplamak istedim hocam.

Hocam ekran kartınız nedir?
Rx550 hocam 4 gb

Geri
Yukarı