1500 TL ekran kartı önerisi

Hocam almayı düşünüyorum ama işte bazıları GTX 1050 Ti al dıyor kafam karıştı.
1050 TI'ı 1600TL ye bulman biraz zor genel olarak 2000TL ye satılıyor en ucuz 1900TL ye bulmuştum. Sağlam bir araştırma yapman gerek. Ucuza 1050ti bulursan daha iyi olur.

Bulamazsan GTX 960 da alınır güzel karttır VRAM'i düşük sadece.

Hocam almayı düşünüyorum ama işte bazıları GTX 1050 Ti al dıyor kafam karıştı.

Hocam sizin kararınız açıkçası. Tek farkı VRAM düşük olması o kadar. Eğer kafanıza yatmıyorsa almazsınız zorlayacak halim yok nasıl olsa alın diye.

Hocam sizin kararınız açıkçası. Tek farkı VRAM düşük olması o kadar. Eğer kafanıza yatmıyorsa almazsınız zorlayacak halim yok nasıl olsa alın diye.

Hocam sizin ekran kartı hoşuma gitti ama işte GTX 1050 Ti bulmaya çalışıyorum var mı bir bildiniz depoda araştirdim herkes 2500TL aşa yok.

Hocam sizin ekran kartı hoşuma gitti ama işte GTX 1050 Ti bulmaya çalışıyorum var mı bir bildiniz depoda araştirdim herkes 2500TL aşa yok.

Bildiğim yok açıkçası sahibinden üzerinde 1810₺'ye Param Güvende ile var en ucuz gördüğüm ancak 1991₺'ye çıkıyor ve tek fanlı modeli.

Ürünüm hala satılık eğer almakta karar verirseniz burada kullandığım "Shuichi Tatsuo" ismini arattığınızda karşınıza çıkan Steam hesabına istek yollayın gerisini oradan konuşuruz.

Geri
Yukarı