1500 TL fazla verip 1660 Ti almalı mıyım?

Arkadaşlar iki laptop var baktığım birisi 1650 Ti diğeri 1660 Ti ama aralarında 1500 TL fark var. Sizce 1500 TL fazla verilip 1660 Ti almalı mıyım? YouTube'da oyun testlerine baktığımda aralarında ortalama 20 FPS fark olduğunu gördüm. Sizce bu aradaki fiyat farkına değer mi?
Laptopların markaları, işlemci, RAM ve diğer tüm özellikleri aynı sadece GPU farkı var.
1660Ti olan MaxQ modeli değilse bence değer. Sonuçta bunlar 10000TL civarında cihazlar. 1500TL çok büyük bir fark değil.

20 fps diyorsunuz ama olaya güç olarak bakın hocam.
Mesela birinin birinin 40 verdiği oyunda diğeri 60 fps veriyorsa %50 daha güçlü demek ve bu çok önemli bir fark .
Birde laptop alacaksanız güncelleme gibi durum olmayacak alırken limitlerinizi zorlayın derim ben...

Arkadaşlar iki laptop var baktığım birisi 1650 Ti diğeri 1660 Ti ama aralarında 1500 TL fark var. Sizce 1500 TL fazla verilip 1660 Ti alınır mı? YouTube'da oyun testlerine baktığımda aralarında ortalama 20 FPS fark olduğunu gördüm. Sizce bu aradaki fiyat farkına değer mi?
Laptopların markaları, işlemci, RAM ve diğer tüm özellikleri aynı sadece GPU farkı var.

Aralarinda ciddi fark var.
Değer.

Yeni konular

Geri
Yukarı