1500 TL FX X6 6300 Toplama Pc

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Son düzenleyen: Moderatör:
SSD olmamış. O.C düşünmüyorsan, işlemci soğutucuyu kaldır. Bunlardan artan parayı ekran kartına yatır. Sistemi ne için topluyorsun?

SSD'yi Windows'u kurmak için aldım. Daha fazlasına ihtiyacım olmadığı için arttırmadım. Overclock düşünüyorum ama olmasa da olur. Benim için önemli olan istediğim oyunu açması. Pc'yi oyun için topluyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
R7 240 çok mu kötü? GTX serisine kıyaslarsak hanki GTX serisi ile eşdeğer olur ki? Dediğim gibi SSD'yi windows'u yüklemek için alıyorum. Onun dışında SSD'de oyun oynamak gibi bir niyetim yok.

Madem oyun için, SSD, ekran kartı ve soğutucuyu kaldır. Kaldırdıktan sonra kalan bütçeni söyler misin?

- - - Güncellendi - - -

R7 240 çok mu kötü? GTX serisine kıyaslarsak hanki GTX serisi ile eşdeğer olur ki? Dediğim gibi SSD'yi windows'u yüklemek için alıyorum. Onun dışında SSD'de oyun oynamak gibi bir niyetim yok.

SSD ye işletim sistemini kurunca transformers olup uçmaz sistemin.

1000 lira civarında tutuyor. SSD, Ekran kartı ve soğutucuyu çıkartırsam. Şimdi 2000 TL civarındaydi 1400 lere düştü. Haftasonu indirimiyle beraber 1000 tl ye kadar düşer. Kısacası 500 lira kadar daha bütçem var.

- - - Güncellendi - - -

En sonunda beni SSD'den de vazgeçirdiniz teşekkürler :)

1000 lira civarında tutuyor. SSD, Ekran kartı ve soğutucuyu çıkartırsam. Şimdi 2000 TL civarındaydi 1400 lere düştü. Haftasonu indirimiyle beraber 1000 tl ye kadar düşer. Kısacası 500 lira kadar daha bütçem var.

- - - Güncellendi - - -

En sonunda beni SSD'den de vazgeçirdiniz teşekkürler :)

Kafam karıştı. :) Bunlardan vazgeç toplam bütçeni söyler misin?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı