1500 TL gamepad önerisi

Takılmaz, bu en iyi gamepadlerden biri. Hall effect analoglara sahip, ölü bölge çıkmıyor.

Peki amazonun bu saticisindan alinir mi, fiyat bana cok uygun geldi suphe uyandırdı açıkçası, gizalada 3bine yakın fiyatı çünkü

Salonuda mutfağa katalım mı birader. 8BitDo gayet güzel bir markadır üründe aynı şekil güzel bir modeldir.

Sana en iyi MSI uyar. Ama 8 bitdo MSI göre daha iyi bir ürün bilgin olsun seçimini ona göre yap.

8BitDo şarj İstasyonlu En İyi Bluetooth Denetleyici, Anahtar ve Pencereler için Bluetooth Denetleyici Kablosuz Anahtar Kontrolörü (Siyah) Amazon.com.tr

2200 TL'ye geliyor alınır mı? Dersin veya bu fiyatlarda daha mantıklı bir şey var mı?

AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın!
1.026, 58TL 65%OFF | Gamepad kablosuz oyun kontrolörü Machenike G5 Pro Elite Hall tetik Joystick mecha-dokunsal düğmeler anahtarı PC Android iOS için

Bir de bunu buldum 1536 TL

8BitDo şarj İstasyonlu En İyi Bluetooth Denetleyici, Anahtar ve Pencereler için Bluetooth Denetleyici Kablosuz Anahtar Kontrolörü (Siyah) Amazon.com.tr

2200 TL'ye geliyor alınır mı? Dersin veya bu fiyatlarda daha mantıklı bir şey var mı?

1.026, 58TL 65%OFF | Gamepad kablosuz oyun kontrolörü Machenike G5 Pro Elite Hall tetik Joystick mecha-dokunsal düğmeler anahtarı PC Android iOS için

Amazon olan piyasadaki en iyi gamepadlerden biri, onu al.

Ultimate Bluetooth varken bu alınmaz. Bari siz yapmayın be hocam.

Siparişi verdim. Çok teşekkürler. Bir de bu fiyatlara kablosuz kulaklık bulabilir miyim acaba?
1500 TL bandında adamakıllı bir tek bu ürün var kablosuz olarak dostum.

Geri
Yukarı