1500 TL Gaming kulaklık önerisi

Bütçe
1500

PageDownN

Hectopat
Daha fazla  
Az çok elimde bütçem var ve iyi bir kulaklık almayı düşünüyorum. Mikrofon benim için önemli canlı bir sesi olursa iyi olur. 7.1 vs onları söylemiyorum bile aklıma Gamepower fujin veya HyperX Cloud II var. Önerilerinizi bekliyorum.

Cloud 2 varken fujin kimmiş hocam: Dcloud 2 kullanıyorum gayet memnunum zaten artık kulaklık deyince ilk akla o geliyor bu fiyata daha iyi bir kulaklık bulamazsınız.

BlackShark V2 ya da V2 X.

İyi bir kulaklık istiyorsanız BlackShark V2 alın. HyperX Cloud II mikrofonu aşırı kötü ve çok eski bir kulaklık.

Nasıl kötü hocam bizzat ben kullanıyorum hiçbir sıkıntı yok mikrofonda eski olsa bile de hala popülerliğini koruyor.

Az çok elimde bütçem var ve iyi bir kulaklık almayı düşünüyorum. Mikrofon benim için önemli canlı bir sesi olursa iyi olur. 7.1 vs onları söylemiyorum bile aklıma Gamepower fujin veya HyperX Cloud II var. Önerilerinizi bekliyorum.

HyperX Cloud II kullanma şansım oldu herhangi bir problem yok kendi fiyat bandında iyi bir kulaklık alınabilir Gamepower fujini veya Gamepower'in herhangi bir ürününü önermiyorum.

CS:GO oynuyorsan Cloud 2 kendini kanıtlamış. Mükemmel bir kulaklık değil ama iş görüyor sonuçta.

BlackShark daha konforlu bu arada mediamarkt gidip kafa yapına göre deneyebilirsin.

Ben Arctis Prime diyorum. En son baktığımda 1500 lira civarındaydı. Prime'ın esprisi Pro'nun hoparlörlerine sahip olması.

Cloud 2 ve Blackshark V2'nin mikrofonu iş görür seviyede ama 3.5 MM jacklı Blackshark V2 X'in mikrofonu daha canlı, şişe dibinden konuşur gibi olmuyor.
Bahsettiklerimde mikrofonu en kötü olan Cloud 2 bu arada.

Geri
Yukarı