1500 TL Gaming mouse önerisi

Bütçe
1500tl

alperennn1

Hectopat
Daha fazla  
Selam. Arkadaşım için bir fare arayışındayız. Aranan özellikler şunlar:
- Kablosuz olmalı.
- Genelde FPS oyunlar için kullanılacak.
- Bilindik marka, yurt içi olmalı.
- Orta büyüklükte ve ağırlıkta olması yeterli, çok küçük veya büyük olmadığı sürece sorun yok.
- Bütçe 1500TL civarı, belki biraz daha aşılabilir.

Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Arkadaş sektörle çok içli dışlı olmadığı için bilindik marka almak istiyor. O nedenle SS, razer, logitect vs. önerebilir misiniz?

Arkadaş sektörle çok içli dışlı olmadığı için bilindik marka almak istiyor. O nedenle SS, razer, logitect vs. önerebilir misiniz?
Ne alsa pişman olacak Ninjutso Sora, Lamzu Atlantis, Deathadder 3 Pro gibi ya da em sali modeller almadığı sürece.

Hocam endgame xm2we pişman etmez. Dış kaplaması çok kaliteli, switchler Kailh go optik switch double click sorunu yaşamazsın. Sensörü 3370 olmasına rağmen bu fare 3395 performansı veriyor, sensörü çok güzel yerleştirmişler. Gecikme ve tıklama süresi olarak xm2we, Lamzu Atlantisten daha önde geliyor. 63g gibi bir ağırlığa sahip gayet ideal. Bana sorarsanız daha ucuza alabileceğiniz için Lamzu Atlantis'e denk, soradan iyi bir faredir.

3370, 3395'den iyi bir sensör değil lakin dediğim gibi sensör yerleştirmesi ve gelen güncellemeler sayesinde 3395'e denk. Bunu sadece bu fare için diyorum başka bir 3370'li fare aynı performansı vermez. Motionsync ve 3395 kadar keskin değil ama gecikme olarak Lamzu'dan Sora'dan önde bu fare. Lamzuyu alacak bütçesi olan birine bile bu fareyi öneririm, her yönüyle mükemmel. Eğer illa bilindik bir fare istiyorsa Deathadder v2 pro ama xm2we bu fiyata bulunuyorken arkadaşınızın tercihini bu yönde yapmasını öneririm.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı