eloxvll

Kilopat
Daha fazla  
Techopat'ın 1500 TL sistem toplama videosu ve birkaç farklı kaynaktan yola çıkarak bir pc toplamaya karar verdim ama ekran kartı da olmasını istedim ve bütçeme uygun olarak Msi GTX 750 Ti twin frozer Kartını seçtim, bildiğiniz gibi Technopat'ın topladığı sistemde 1 GB RAM ekran kartına ayrılacağı için 2400 MHz seçilmişti ben fiyatı aşağı çekmek için 1800 veya 2133 MHz RAM alsam sıkıntı çıkar mı performans konusunda?

Teşekkürler.

capture-20160924-152018.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Apu sistemlerde Ramin bir kısmı ekran kartına verilir ekran kartı alacağın için öyle bir şey olmaz ekran kartlı sistemlerde Ramlerin CL değeri önemlidir .

Techopat'ın 1500 TL sistem toplama videosu ve birkaç farklı kaynaktan yola çıkarak bir pc toplamaya karar verdim ama ekran kartı da olmasını istedim ve bütçeme uygun olarak Msi GTX 750 Ti twin frozer Kartını seçtim, bildiğiniz gibi Technopat'ın topladığı sistemde 1 GB RAM ekran kartına ayrılacağı için 2400 MHz seçilmişti ben fiyatı aşağı çekmek için 1800 veya 2133 MHz RAM alsam sıkıntı çıkar mı performans konusunda?

Teşekkürler.

Eki Görüntüle 190744
Bu düşük bütçede SSD almanız uygun değil. Elinize para geçince 250 GB'lık alırsınız. Bence daha iyi bir CPU alın.

Kesinlikle çok yanlış bir sistem olmuş. APU ile ekran kartını yeni olarak yan yana almak bir yana birde GTX 750 ti alacaksınız. İ3 6098P ve RX 460 almanızı tavsiye ederim. Tabi buna bağlı olarak ram ve anakart da değişecek.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı