1500 TL i5 12400F için hava soğutma önerisi

streliz

Yoctopat
Daha fazla  
Intel Core i5-12400F 2.5GHz 18MB önbellek 12 çekirdek 1700 10nm işlemci,
ASUS Prime H610M-K D4 Intel H610 LGA1700 DDR4 3200 DP HDMI M.2 USB3.2 mATX anakart,
Vento VG15FE RGB ATX Gaming kasa.
Parçaların bilgileri bunlar Intel stok kullanmaya pek sıcak bakmadığımdan kaynaklı fan soğutma alma kararı aldım bir iki soğutucu buldum. (Arctic Freezer 34 ve 50) ama gene de başkalarının fikirlerini sormak lazim diye buraya yazma kararı aldım yardımcı olabilirseniz sevinirim şimdiden ilgilenen herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
n11'den Gametech Hydra 240 MM Sıvı Soğutma Sistemi seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!
Tavsiye ederim rahatlıkla ve temiz bir şekilde kullanabilirsin

Bütçen 1500 TL ise Arctic Freezer 34 modelinin Duo yani cift fanli olanini alabilirsin bence. Daha ucuza kaliteli olsun dersen de yukaridaki arkadasin attığı linkteki SE-214-XT sogutucunun da cok aman aman bir farki yok gayet alan herkes memnun. Benim bütçem senin kadar olsa Arctic Freezer 34 Duo alirdim. Karar senin 😊

Masrafa gerek yok SE XT 214 ile Artics arasinda Max 2 3 derece oynar parasina degmez ayrica bu kadar para baymak istiyorsaniz kaliteli 240mm sivi sogutuculara bakin butcenizi yukselterek.

Masrafa gerek yok SE XT 214 ile Artics arasinda Max 2 3 derece oynar parasina degmez ayrica bu kadar para baymak istiyorsaniz kaliteli 240mm sivi sogutuculara bakin butcenizi yukselterek.

Sıvı soğutucular çok problemli diye almıyorum en kucuk problemde parça yakılabiliyor ondan hava soğutucu almayı düşünüyorum

Bütçen 1500 TL ise Arctic Freezer 34 modelinin Duo yani cift fanli olanini alabilirsin bence. Daha ucuza kaliteli olsun dersen de yukaridaki arkadasin attığı linkteki SE-214-XT sogutucunun da cok aman aman bir farki yok gayet alan herkes memnun. Benim bütçem senin kadar olsa Arctic Freezer 34 Duo alirdim. Karar senin 😊
kararımı verdim arctic 34 duo alıyorum çok teşekkür ederim hepinize

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı