1500 TL ikinci el NVIDIA ekran kartı önerisi

Sanj1

Hectopat
Makaleler
4
Merhaba. İkinci el 1500 TL ekran kartı önerisi istiyorum, NVIDIA olması şart. Bütçeyi en fazla 100-200 daha zorlayabilirim.

Bende ona baktım hoşuma gitti ama maalesef kargo ile alabiliyorum ancak. Bu arada yazılımsal olarak sorunu fazla olmayan AMD kartlar da alabilirim.

Gidip görerek alabilecekseniz güzel bir kart:

Zaten görüp test etmeden ekran kartı almanızı önermem.

Zamanında Zotac kullandım gerçekten güzel ekran kartı markası konuyu açan arkadaşa bu ekran kartıyla ilgilenmesini tavsiye ederim.

Bende ona baktım hoşuma gitti ama maalesef kargo ile alabiliyorum ancak. Bu arada yazılımsal olarak sorunu fazla olmayan AMD kartlar da alabilirim.
GTX 960 veya 780'e de bakabilirsiniz o zaman. Ama bütçe bi tık daha artarsa RX 6400 alın derim 2. el olarak, hem yeni bir kart hem de yazılımsal olarak sorunlu değil diye biliyorum.

Param güvende açılmış MSI Armor OC model RX 570 4G ilanı buldum. Sizce alınır mı? Fiyatı 1600 TL. WattMan hatası ile uğraşmak istemiyorum doğrusu.

Param güvende açılmış MSI Armor OC model RX 570 4G ilanı buldum. Sizce alınır mı? Fiyatı 1600 TL. WattMan hatası ile uğraşmak istemiyorum doğrusu.
Mining de 'serdaarrrr' diye bağırtılmıştır o kart bence. Önermem.

GTX 960 veya 780'e de bakabilirsiniz o zaman. Ama bütçe bir tık daha artarsa RX 6400 alın derim 2. el olarak, hem yeni bir kart hem de yazılımsal olarak sorunlu değil diye biliyorum.

Hocam sorunu var eğer WHQL olmayan driver ı yüklerseniz bazen Core ve mem clock değerlerini 0 MHz'ye çekiyor.

Geri
Yukarı