1500 TL ikinci el sistem önerisi

Bütçe
1000 - 1100

emircanaktas

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar şu an kullandığım sistem.

CPU: Intel Pentium g 4400 3, 3GHz.
MB: MSI H110M PRO - VD.
GPU: ASUS HD 6670 2 GB GDDR3.
RAM: Hi - level 8 GB DDR4 2400 MHz.
SSD: WD Green 250 GB.
PSU: Adiga ADP-300 titanyum.

Bu sistemi SSD hariç satmayı düşünüyorum.
İki sorum olacak.
1. Bu sistem kaç TL eder.
2. 1500 TL bandında bir sistem önerebilir misiniz 2.el.

Tavsiyem sistemini satmamanız ve 1500 TL'yi bu sistemin üzerine yatırmanız yönünde. Zira 1500 TL ikinci el bir sistem bu sistemden daha kötü olabilir.

Bu sistemi satıp G4600 işlemci alacağım.

Letgo'da bir satıcı G4600 ve H110M PRO VD anakarti 500 TL'ye satıyor bir sakınca var mıdır?

Bu sistemi satıp G4600 işlemci alacağım.

Letgo'da bir satıcı G4600 ve H110M PRO VD anakarti 500 TL'ye satıyor bir sakınca var mıdır?

Çok kötü bir geçiş olur zaten Pentium kullanıyorsun bidahamı Pentium'a geçicen hiçbir amacı olmaz en az i5 7400 veya i3 7100 Falan geç derim.

Çok kötü bir geçiş olur zaten Pentium kullanıyorsun bidahamı Pentium'a geçicen hiçbir amacı olmaz en az i5 7400 veya i3 7100 Falan geç derim.

G4600 ve GTX 1050 Ti alacağım
RAM için tek 8 GB mi 2*4 mu daha iyi olur.
Tavsiyem sistemini satmamanız ve 1500 TL'yi bu sistemin üzerine yatırmanız yönünde. Zira 1500 TL ikinci el bir sistem bu sistemden daha kötü olabilir.

Şu anki sistemi satıp 1500 TL elde edeceğim. Yani şu an bütçem yok.

G4600 ve GTX 1050 Ti alacağım

bak ben aynı sistemi kullanıyorum işlemciyi o alma pişman olursun heryerde darbogaz olmaz dediler bende aldım darbogaz yaşıyorum işlemci fortine filn oyunlarda ara sıra takılma yapıyor onun yerine i3 7100 alırsanız rahat edersiniz

Bak ben aynı sistemi kullanıyorum işlemciyi o alma pişman olursun her yerde darbogaz olmaz dediler bende aldım darbogaz yaşıyorum işlemci fortine filn oyunlarda ara sıra takılma yapıyor onun yerine i3 7100 alırsanız rahat edersiniz

1050 Ti ile mi kullanmalıyım

Şuan o bütçeye sahip değilsen ve o sistemi satıp bu bütçeye sahip olmak istiyorsan büyük bir hatanın eşiğindesin demektir dostum. Dinle bizi; zararlı çıkarsın, kafanı duvarlara vurursun :)

G4600 ve GTX 1050 Ti alacağım.

Sistemi sakın satma bu kurda çok tehlikeli 1500 TL ile aynı performansı yakalaman zor olur bütçen olsa 3000 falan o zaman sat derim ama yapma böyle bir hata.

Şu an o bütçeye sahip değilsen ve o sistemi satıp bu bütçeye sahip olmak istiyorsan büyük bir hatanın eşiğindesin demektir dostum. Dinle bizi; zararlı çıkarsın, kafanı duvarlara vurursun :)

2.el toplasam bile mi?
Şu an o bütçeye sahip değilsen ve o sistemi satıp bu bütçeye sahip olmak istiyorsan büyük bir hatanın eşiğindesin demektir dostum. Dinle bizi; zararlı çıkarsın, kafanı duvarlara vurursun :)

Bu sistemi satıp G4600 ya da i3 7100 GTX 1050 Ti alsam olur mu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı