1500 TL İkinci El Sistem Toplama

Galip Akcan

Hectopat
Daha fazla  
1500 lira civarında bir bilgisayar toplayacağım fakat hangi parçaların uyumlu olduğunu vs. bilmiyorum. Son fiyat 1550 liradır. Önerebileceğiniz PUBG, Fortnite, Apex vs. açan bir sistem var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
1500tl'ye bu devirde bilgisayarı parça parça toplamanız imkansız gibi bir şey. Kasa,güç kaynağı,harddisk gibi şeylere para vereceksiniz bunlara 500 tl gitse 1000tl anakart, işlemci, ekran kartı, ram'e kalıyor bu yüzden direkt hazır sistem bakın. Hem uyumluluk sorunu da yaşamazsınız.

Döviz Kurunun Yüksekliğinden Dolayı 3000 TL ve 4000 TL arası bilgisayarlar ucuz gaming pc ler diyebilirim. Çünkü her oyunu oynayacak bir gaming pc 10000 TL tutabiliyor. Bence daha fazla para biriktirip döviz kurunun düşmesini beklemelisin yoksa 1500 TL ye oyun açacak pc bulmak zor.

Buna bakabilirsin
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İnceleme videosu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Buyur Dostum yukarıda ki arkadaş biraz araştırsa bulabilirdi.

Buna bakabilirsin
İnceleme videosu
Reis o sistem ALİEXPRESS'ten tek tek parçaları alınarak birleştirilmiş ama artık o siteden vergi muafiyeti kalktığı için biraz daha pahalıya gelecektir. Bir de en az 35 gün bekleyecek o parçaların tek tek gelmesi için biraz sıkıntılı gibi görünüyor.

Aradan zaman geçmiş ama gene de yazayım. 1 hafta öncesinde 1500 tl ye gtx 750 ti intel xeon 8 gb ddr 3 1600 mhz ve 500 gb hdd 7200 rpm sistem toplamıştım ikinci el olarak herhangi bir sıkıntısı yok batlefield 5 i 1440x900 p orta ayarlarda 40 fps dolaylarında veriyor. Ama tanıdığımız birine toplattığımız için ikinci el topladım yoksa öyle herkesten ikinci el pc toplanmaz baya bir çakallık dönüyor

Yeni konular

Geri
Yukarı