1500 TL ile ne yapılır?

Dolar önermem. Altın şu anda çok artacak diye düşünüyorum ve ekonomistlerde öyle söylüyor. YTD.
Hocam benim düşündüğümde böyle. Çeyrek altın alacağım ona karar verdimde bir yandan da dolar yükseldiği anda satmak. Şuan bilmiyorum 19 TL ise bundan 80-90 tane alsam dolar 2023te 21.5 olarak sabitlenecek sanırım 2.5 TL kar en az.

Hocam benim düşündüğümde böyle. Çeyrek altın alacağım ona karar verdimde bir yandan da dolar yükseldiği anda satmak. Şuan bilmiyorum 19 TL ise bundan 80-90 tane alsam dolar 2023te 21.5 olarak sabitlenecek sanırım 2.5 TL kar en az.
Dolardan kâr olmaz. Paranızın enflasyon karşısında değer kaybetmemesini sağlar ki bunun olması içinde doların değer kaybetmemesi lazım. Altın daha mantıklı.

Hocam ama 80 dolar 1500 tl yapıyor 21.5 tl olsa 1700 tl'ye 200 tl kar yapabilirsiniz. Çeyrek altın alsanız kar etme olsalığınız çok daha yüksek olur. YTD.

Arkadaşlar elimde 1500 TL var. Ne yapılabilir bu para ile?

Kilosu 20 liradan 75 kilo limon alınır. Suyu sıkılır, limonata yapılıp satılır, 500 lira kar edilir. Kilosu 21 liradan(zam geldi) 95 kilo limon alınır, suyu sıkılır limonata yapılıp satılır.

Kilosu 20 liradan 75 kilo limon alınır. Suyu sıkılır, limonata yapılıp satılır, 500 lira kar edilir. Kilosu 21 liradan(zam geldi) 95 kilo limon alınır, suyu sıkılır limonata yapılıp satılır.
Kanka bunu kim alsınki. Bir cafeye gidip abi şunu al mı diyim? Bu işler zor geliyor bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı