1500 TL Intel Pentium G3258 GTX 750 Ti Sistem Alınır mı?

EmrahCB

Kilopat
Daha fazla  
1500 TL'ye toplama olarak PC arıyordum www.teknobiyotik.com'da böyle bir sistem PC buldum. Sizce nasıl? GTA 5 vb oyunlarda kaç FPS alırım? Bir de Teknobiyotik'den alacağım, sizce güvenli mi?
İşlemciIntel® Pentium® Processor G3258 (3M Cache, 3.20 GHz)
Bellek TipiDDR3
Bellek Miktarı8 GB
Max. Bellek Kapasitesi16 GB
Bellek Slotları2 x DDR3 DIMM Slot
Ekran Kartı Belleği2 GB
Ekran Kartı ChipsetiNvidia GTX 750 Ti
Monitör Bağlantı YuvasıAnalog VGA (D-Sub), DVI, HDMI
Disk Tipi3.5" HDD
Disk Kapasitesi1TB
[TBODY] [/TBODY]

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim görüşümce alinir.Ben bu ekran kartinin en az 30 tane testini izledim yeni oyunlarin hicbirisinde 30 fps altina inmiyor.Ama testler i3 4160 ile yapilmisti.Aralarinda fazla fark yoktur ve bence alinabilir.

Screenshot_2016-06-15-13-53-41.png
Tabikide alınmaz. 1500 TL'ye yeni nesil işlemcili bilgisayar alınmalıdır.

Muhammed arkadaşımızın yaptığı sistemi nerede birleştirebilirim? Parçalardan pek anlamam ve montaj işlerinde iyi değilimdir.Yardımcı olurmusunuz?

Muhammed arkadaşımızın yaptığı sistemi nerede birleştirebilirim? Parçalardan pek anlamam ve montaj işlerinde iyi değilimdir.Yardımcı olurmusunuz?
Arkadaş Sinerji Bilgisayardan toplamış zaten. Sinerji Bilgisayara 10 dolar ödeyerek montaj ve test hizmeti alabilirsiniz(y) Ancak RAM anakarta uyumlu değil gibi gözüküyor. 2133 Mhz bir RAM alırsanız uyumlu olur. Ayrıca biraz daha ekleyerek bu ekran kartını alırsanız çok daha iyi olur. Asus R7370-DC2OC Gaming 2G 2GB GDDR5 256Bit (STRIX-R7370-DC2OC-2GD5-GAMING)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı