1500 TL İşlemci ve Ekran Kartı Tavsiyesi

Benim eski Tüplü monitörüm vardı BEKO onda bile 75 mhz açıyor idim :D
Ama senin tavsiye ettiğin 5 ms ben o fiyata biraz daha ekleyerek 1 ms monitör alabiliyorum. Neden onu tavsiye ettin ?
Şahsen monitörden pek anlamam, arkadaşım almıştı memnun kalmış sende o bütçelerde monitör aradığın için onu tavsiye ettim. Ama son attığın sarı siyah renkte monitör fena değil 1 ms 60 hz olan.

Amd Zen teknolojisini bekle bence. Bu senenin sonu geleceğini belirmişlerdi ama 2016 ilk çeyreğine yetiştirmeye çalışıyorlarmış.
Bekle bence bakalım nasıl birşey gelecek. Ona göre seçim yaparsın. Bakarsın güçlü bir Apu gelir ekran kartı almana bile gerek kalmaz.

Ya buzdolabı aldım da indirim kuponu geldi 77 TL. 1 hafta süresi var onu kullanmak istiyorum da ondan acele ediyorum :)

Benq 24" Benq Gl2460hm Led 2ms Full Hd Dvi Hdmi Si̇yah 867 - n11.com

Bunu mu önerirsin yoksa sarıyı mı ?
Bir de yukarıdaki de mi en son 60 hz kullanabilirim ?

Benq 21.5 Led Rl2240he 1ms 60hz Dvi Hdmi Gaming Sarı Syah Monitor 259 - n11.com bunu al. İnceledim okudum özelliklerini önerdiğim Samsung'dan daha iyi. Fakat 23" kullanıcısıyım bu bile küçük geliyor oyunlarda, tabi kullanıcıdan kullanıcıya değişir. 21.5" nasıldır hiç fikrim yok.

Ya buzdolabı aldım da indirim kuponu geldi 77 TL. 1 hafta süresi var onu kullanmak istiyorum da ondan acele ediyorum :)

Benq 24" Benq Gl2460hm Led 2ms Full Hd Dvi Hdmi Si̇yah 867 - n11.com

Bunu mu önerirsin yoksa sarıyı mı ?
Bir de yukarıdaki de mi en son 60 hz kullanabilirim ?
İkisinide Full HD çözünürlükte max. 60 Hz kullanırsın.

Benq 21.5 Led Rl2240he 1ms 60hz Dvi Hdmi Gaming Sarı Syah Monitor 259 - n11.com bunu al. İnceledim okudum özelliklerini önerdiğim Samsung'dan daha iyi. Fakat 23" kullanıcısıyım bu bile küçük geliyor oyunlarda, tabi kullanıcıdan kullanıcıya değişir. 21.5" nasıldır hiç fikrim yok.

Teşekkürler de hz konusuna kafam takıldı,peki ben de çok eksi bir monitör var BEKO'nun ekran kartı ve monitör ayarlarını 75 hz yaptığımda görüntü çok kaliteli oluyor ve çalışıyor, 85 yaptığımda monitör açılmıyor. Merak ettiğim Sarı/siyah olanı da 75 hz açabilecek miyim ?

Yoksa yine 60 hz açıyor da 75 hz mi gösteriyor ?

Teşekkürler de hz konusuna kafam takıldı,peki ben de çok eksi bir monitör var BEKO'nun ekran kartı ve monitör ayarlarını 75 hz yaptığımda görüntü çok kaliteli oluyor ve çalışıyor, 85 yaptığımda monitör açılmıyor. Merak ettiğim Sarı/siyah olanı da 75 hz açabilecek miyim ?

Yoksa yine 60 hz açıyor da 75 hz mi gösteriyor ?
Çözünürlüğü düşürüp 75 Hz ile açarsın, fakat Full HD'de max 60 Hz ile kullanırsın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı