1500 TL kablosuz oyuncu mouse önerisi

Bütçe
1500 tl

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-04-13-14-48-29-820_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
    Screenshot_2024-04-13-14-48-29-820_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
    67,3 KB · Görüntüleme: 16
Mouse'da hiçbir sıkıntı yok ben uzatma kablosu ile monitör'ün arkasına sabitledim alıcısını ve onun alıcısı ile beraber 4-5 alıcı daha olmasına rağmen bağlantı kopması falan olmuyor. Malzeme kalitesi idare ederin biraz üstü. Tek sorunu yazılımı bazen sıkıntı çıkarıyor ve şarjın ne kadar kaldığını tam göstermiyor bir de şarjı bitmeye yakın bazen takılmalar oluyor o kadar onun dışında bir problemini görmedim. Level 10'a m3-s ile çıktım şu an oynamasam da performansı gayet iyi. Dediğim gibi şarjına biraz dikkat etmeniz gerek sadece bitmeye yakın bazen sapıtabiliyor biraz.

Eki Görüntüle 2167173

Sağ olun hocam.

Mouse'da hiçbir sıkıntı yok ben uzatma kablosu ile monitör'ün arkasına sabitledim alıcısını ve onun alıcısı ile beraber 4-5 alıcı daha olmasına rağmen bağlantı kopması falan olmuyor. Malzeme kalitesi idare ederin biraz üstü. Tek sorunu yazılımı bazen sıkıntı çıkarıyor ve şarjın ne kadar kaldığını tam göstermiyor bir de şarjı bitmeye yakın bazen takılmalar oluyor o kadar onun dışında bir problemini görmedim. Level 10'a m3-s ile çıktım şu an oynamasam da performansı gayet iyi. Dediğim gibi şarjına biraz dikkat etmeniz gerek sadece bitmeye yakın bazen sapıtabiliyor biraz.

Pek şarjı kaç gün gidiyor?

Hocam öncelikle merhaba. Mouse önerisi biraz da olsun göreceli bir kavram oluşturuyor. En belirgin etkenler ise tutuşu, ağırlığı ve boyutudur. Size en orta görüşte olan seçimlerden birisini önerebilirim. Kendim de kullanmaktayım. En sevdiğim f/p mousem Steelseries Rival 3 Wireless. Uzun bir süredir kullanmaktayım ve herhangi bir sorun farketmedim.

Son düzenleme:
Şuan zaten 2 mouse'um var biri Lamzu Thorn diğeri bu ikisindende memnunum 1-2 sene daha değişmem muhtemelen.

2000Hz'de tahmini 25 saat civarı. RGB kapalı şekilde.

RGB kapalı 1000Hz de 60 saat civarı gidiyor ama RGB çok şarj yiyor diye kapadım sadece scroll tuşunda RGB var.

2000 Hz özelliği çok önemli mi yoksa çok bir etkisi yok mu çünkü bayağı şarj yiyor.

Bu arada hocam alıcı için kendi kablosunu kullanıyorum. Şarj için ise monitörümde Type-A yuvası var oraya başka bir şarj kablosu bağladım Gamepad'den çıkan onunlar şarj ediyorum alıcısından çık çıkarmadım kabloyu bu sayede.

Alıcı ne hocam içeriğini hiç bilmiyorum.

Geri
Yukarı