1500 TL kadar tıraş makinesi önerisi

aquiet

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. 15 yaş için 1500 TL'ye kadar tıraş makinesi öneriniz var mı? Mümkünse sıfır olmasını istiyorum çok bırakmasın. Sadece sakal ve bıyık için kullanacağım. Baby face tarzına yakın kesebilecek veya tam o tarz kesebilecek var mıdır? Ayrıca uzun süre kullanmak istiyorum yani hemen 2 senede bozulmazsa çok iyi olur.
Philips Oneblade modelini buldum genel olarak yorumlar iyi. Sizce alınır mı? Veya başka öneriniz var mıdır?

Son düzenleme:
Ben Philips One Blade kullanıyorum yaklaşık 3 aydır. Hiçbir sorunla karşılaşmadım. Çok memnunum ama bence tıraş bıçağı kısmı çok zayıf hissettiriyor (makineye takılan kısımdan bahsediyorum.). Önceki eski tıraş makinemden kalan temizleme fırçasıyla her tıraştan sonra temizliyorum kil vesaire kalmasın diye. Bacaklarımı almak için de kullandım onda da sorun yaşamadım. Sizin aklınıza takılan bir şey varsa cevaplamaya çalışayım.

Ben Philips One Blade kullanıyorum yaklaşık 3 aydır. Hiçbir sorunla karşılaşmadım. Çok memnunum ama bence tıraş bıçağı kısmı çok zayıf hissettiriyor (makineye takılan kısımdan bahsediyorum.). Önceki eski tıraş makinemden kalan temizleme fırçasıyla her tıraştan sonra temizliyorum kil vesaire kalmasın diye. Bacaklarımı almak için de kullandım onda da sorun yaşamadım. Sizin aklınıza takılan bir şey varsa cevaplamaya çalışayım.
Çok uzun bırakıyor mu sakalları vs?

Çok uzun bırakıyor mu sakalları vs?
OneBlade kullanıyordum ve sıfır sakal istiyorsanız makine tarafında seçmeniz gereken cihazdır diyebilirim. Pandemi döneminin başında almıştım hala kardeşim aktif olarak kullanıyor yeni başlık ile. Tam sinekkaydi olmuyor, akşam tıraş olduğunuzda sabah elinize hafiften geliyor.

Kısacası kesinlikle tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı