1500 TL Kadın Klasik Saat Önerisi

Raikkonen

Hectopat
Selamlar, kız arkadaşıma hediye olarak klasik tarzda saat almayı düşünüyorum. Bulduğum birkaç modeli örnek olması adına paylaşıyorum:
  1. Wesse WWL104403 Kol Saati - Saat ve Saat
  2. Slazenger Kadın Pembe Altın Kol Saati Sl.09.1746.3.02 Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
  3. SLAZENGER SL.09.1577.3.05 Kadın Saat Kol Saati - Konyalı Saat
  4. Lee Cooper Kadın Kol Saati 7055.430 Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
  5. Daniel Wellington Iconic Link Amber 32mm Rg Brown Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
  6. Daniel Wellington Kadın Kol Saati Iconic Link 32mm Rose Gold Black Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Aklımdaki kriterleri aşağıda listeleyeceğim, bunlara uygun kaliteli marka ve model önerilerinize açığım:
  • Gövdesi ve kordonu tamamen metal olmalı.
  • Kordonu metal örgüden ziyade baklalı yapıda olmalı.
  • Genel yapısı sade ve zarif olmalı.
  • Saat içi önceliğim açık renklerde olmalı göstergeler altın - bronz gibi renklerde olabilir. (5. ve 6. linkteki gibi kombinasyonlar da kabulümdür.)
  • Gövde ve kordon kısmı sarı - gümüş gibi karışık renk kombinasyonlarından ziyade tek renk olmalı.
  • Metal olmasına rağmen hafif hissettiren saatlerden değil, ağırlığı hissedilir olmalı.
Şimdiden herkese teşekkürler, iyi günler dilerim.

Not: @BerkayZ87 fikrinizi almak isterim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Şahsi önerim Casio Sheen serisinden bir tercih yapmanız yönünde olacaktır. Hem aradığınız kriterleri karşılıyor, hem de işi saat olan bir markadan saat almış olacaksınız. Sizin paylaştığınız ürünlerin hiçbirisinin mesleği saatçilik değil.

Şahsi önerim Casio Sheen serisinden bir tercih yapmanız yönünde olacaktır. Hem aradığınız kriterleri karşılıyor, hem de işi saat olan bir markadan saat almış olacaksınız. Sizin paylaştığınız ürünlerin hiçbirisinin mesleği saatçilik değil.

Teşekkür ediyorum, iyi günler.

Geri
Yukarı